Review Żarówka LED E14 okrągła 5W biała ciepła i informacje

Opis produktu: Żarówki LED Żarówka LED E14 okrągła 5W biała ciepła Lectus
Energooszczędna żarówka LED została wykonana według obowiązujących standardów. Posiada diody SMD o białej, ciepłej barwie światła. Konstrukcja żarówki pozwala na bezproblemową wymianę niewymagającą żadnych dodatkowych adaptacji istniejącego oświetlenia. Żarówka pasuje do większości opraw dostępnych na rynku przystosowanych do żarówek z gwintem E14 230V. Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Żarówka LED E14 okrągła 5W biała ciepła Żarówki LED
Nasza cena:
14.99 zł
Dostępność
dostępny od ręki
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Kosmetykomania

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Kosmetykomania, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 14.99 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Żarówka LED E14 okrągła 5W biała ciepła Lectus

Specyfikacje Żarówka LED E14 okrągła 5W biała ciepła i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Kosmetykomania Lectus, gdzie można od razu kupić ten produkt za 14.99 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent Lectus
- EAN
- klasyfikacja sprzedaży Żarówki LED


Więcej opinii Żarówka LED E14 okrągła 5W biała ciepła Lectus

Szukasz najlepszych recenzji Lectus Żarówka LED E14 okrągła 5W biała ciepła i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Żarówki LED i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Lectus na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Żarówka LED E14 okrągła 5W biała ciepła Żarówki LED i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Żarówki LED Lectus

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na Żarówka LED E14 okrągła 5W biała ciepła

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - Lectus mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Lectus. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam Żarówka LED E14 okrągła 5W biała ciepła. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Żarówki LED: Mam dobre doświadczenia z Kosmetykomania, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu Żarówka LED E14 okrągła 5W biała ciepła , podręczników lub szczegółów produktu dla Żarówka LED E14 okrągła 5W biała ciepła , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Kosmetykomania Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie: