Review VINZER CULINAIRE Garnki stalowe 6 elem. i informacje

Opis produktu: Zestawy do gotowania i pieczenia VINZER CULINAIRE Garnki stalowe 6 elem. Vinzer - Szwajcaria
VINZER CULINAIRE - Komplet garnków ze stali nierdzewnej składający się z 6 elementów.W SKŁAD KOMPLETU WCHODZĄ:garnek z pokrywą Ø 20 cm, pojemność całkowita 4 L/ użytkowa 3.5 L,garnek z pokrywą Ø 18 cm, pojemność całkowita 2.4 L/ użytkowa 2 L,rondel z pokrywą Ø 16 cm, pojemność całkowita 1.6 L/ użytkowa 1.3 L,Wszystkie garnki wykonane są ze stali nierdzewnej FERRINOX, na zewnątrz wykończenie w połysku, wewnątrz natomiast wykończenie satynowe.Wewnątrz każdego naczynia znajduje się praktyczna podziałka pojemności.Garnki wyposażone są w szklane pokrywy z odpowietrznikiem na parę.Dzięki odpowiednie… Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja VINZER CULINAIRE Garnki stalowe 6 elem.  Zestawy do gotowania i pieczenia
Nasza cena:
296.62 zł
Dostępność
dostępny od ręki
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Świat AGD

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Świat AGD, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 296.62 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje VINZER CULINAIRE Garnki stalowe 6 elem. Vinzer - Szwajcaria

Specyfikacje VINZER CULINAIRE Garnki stalowe 6 elem. i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Świat AGD Vinzer - Szwajcaria, gdzie można od razu kupić ten produkt za 296.62 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent Vinzer - Szwajcaria
- EAN 7640143890309
- klasyfikacja sprzedaży Zestawy do gotowania i pieczenia


Więcej opinii VINZER CULINAIRE Garnki stalowe 6 elem. Vinzer - Szwajcaria

Szukasz najlepszych recenzji Vinzer - Szwajcaria VINZER CULINAIRE Garnki stalowe 6 elem. i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Zestawy do gotowania i pieczenia i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Vinzer - Szwajcaria na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję VINZER CULINAIRE Garnki stalowe 6 elem. Zestawy do gotowania i pieczenia i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Zestawy do gotowania i pieczenia Vinzer - Szwajcaria

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na VINZER CULINAIRE Garnki stalowe 6 elem.

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - Vinzer - Szwajcaria mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Vinzer - Szwajcaria. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam VINZER CULINAIRE Garnki stalowe 6 elem. . To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Zestawy do gotowania i pieczenia: Mam dobre doświadczenia z Świat AGD, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu VINZER CULINAIRE Garnki stalowe 6 elem. 7640143890309 , podręczników lub szczegółów produktu dla VINZER CULINAIRE Garnki stalowe 6 elem. 7640143890309 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Świat AGD Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Zestawy do gotowania i pieczenia - podobny asortyment towarów
Review Zestawy do gotowania i pieczenia