Review UTTER Stolik i 3 stołki, BIAŁY/ZIELONY do wewnątrz/na zewnątrz i informacje

Opis produktu: Pozostałe meble dziecięce UTTER Stolik i 3 stołki, BIAŁY/ZIELONY do wewnątrz/na zewnątrz IKEA
ZESTAW MEBLI DZIECIĘCYCH - 1 STÓŁ + 3 STOŁECZKI STÓŁ - KOLOR BIAŁY Długość stołu: 58 cmSzerokość stołu: 42 cmWysokość stołu: 43 cm STOŁECZEK - 2x ZIELONY + 1x BIAŁYSzerokość siedziska: 28 cmGłębokość siedziska: 28 cmWysokość siedziska: 27 cm Mebel jest lekki, ale stabilny i dziecko może przenosić go z pokoju do pokoju lub wynosić do ogrodu. - Można używać w domu i na zewnątrz - Łatwy montaż bez narzędzi czy śrub. - Stołki można ustawiać jeden na drugim lub wsunąć pod stół, aby zaoszczędzić miejsce. - Lekki i łatwy do przenoszenia dzięki wyciętym uchwytom w siedzisku. Projekt:  K Hagber… Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja UTTER Stolik i 3 stołki, BIAŁY/ZIELONY do wewnątrz/na zewnątrz Pozostałe meble dziecięce
Nasza cena:
125 zł
Dostępność
dostępny do tygodnia
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » DOMFAN.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym DOMFAN.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 125 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje UTTER Stolik i 3 stołki, BIAŁY/ZIELONY do wewnątrz/na zewnątrz IKEA

Specyfikacje UTTER Stolik i 3 stołki, BIAŁY/ZIELONY do wewnątrz/na zewnątrz i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie DOMFAN.pl IKEA, gdzie można od razu kupić ten produkt za 125 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent IKEA
- EAN
- klasyfikacja sprzedaży Pozostałe meble dziecięce


Więcej opinii UTTER Stolik i 3 stołki, BIAŁY/ZIELONY do wewnątrz/na zewnątrz IKEA

Szukasz najlepszych recenzji IKEA UTTER Stolik i 3 stołki, BIAŁY/ZIELONY do wewnątrz/na zewnątrz i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Pozostałe meble dziecięce i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje IKEA na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję UTTER Stolik i 3 stołki, BIAŁY/ZIELONY do wewnątrz/na zewnątrz Pozostałe meble dziecięce i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Pozostałe meble dziecięce IKEA

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na UTTER Stolik i 3 stołki, BIAŁY/ZIELONY do wewnątrz/na zewnątrz

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - IKEA mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce IKEA. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam UTTER Stolik i 3 stołki, BIAŁY/ZIELONY do wewnątrz/na zewnątrz. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Pozostałe meble dziecięce: Mam dobre doświadczenia z DOMFAN.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu UTTER Stolik i 3 stołki, BIAŁY/ZIELONY do wewnątrz/na zewnątrz , podręczników lub szczegółów produktu dla UTTER Stolik i 3 stołki, BIAŁY/ZIELONY do wewnątrz/na zewnątrz , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź DOMFAN.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Pozostałe meble dziecięce - podobny asortyment towarów
Review Pozostałe meble dziecięce