Review TESCOMA Zacisk silikonowy do wiązania żywności DELICIA, 4 szt. i informacje

Opis produktu: Pozostałe akcesoria kuchenne TESCOMA Zacisk silikonowy do wiązania żywności DELICIA, 4 szt. Tescoma

Przeznaczony do łatwego i szybkiego związania potraw, rolad i kieszonek w mięsie, drobiu, rybach, jarzynach itp. Posiada regulowaną wielkość pętli, nie przykleja się do potraw i nie przenosi zapachów. Nie uszkadza powłok antyadhezyjnych. Wykonana z żaroodpornego silikonu o wysokiej jakości (od -40 do +230°C), odpowiednia do gotowania na kuchni gazowej, elektrycznej, piekarników z termoobiegiem, mikrofali, lodówek, zamrażarek i zmywarek. Gwarancja 5-letnia.

Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja TESCOMA Zacisk silikonowy do wiązania żywności DELICIA, 4 szt. Pozostałe akcesoria kuchenne
Nasza cena:
25.9 zł
Dostępność
sklep wyśle produkt do 3 dni
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Świat AGD

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Świat AGD, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 25.9 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje TESCOMA Zacisk silikonowy do wiązania żywności DELICIA, 4 szt. Tescoma

Specyfikacje TESCOMA Zacisk silikonowy do wiązania żywności DELICIA, 4 szt. i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Świat AGD Tescoma, gdzie można od razu kupić ten produkt za 25.9 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent Tescoma
- EAN 8595028435603
- klasyfikacja sprzedaży Pozostałe akcesoria kuchenne


Więcej opinii TESCOMA Zacisk silikonowy do wiązania żywności DELICIA, 4 szt. Tescoma

Szukasz najlepszych recenzji Tescoma TESCOMA Zacisk silikonowy do wiązania żywności DELICIA, 4 szt. i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Pozostałe akcesoria kuchenne i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Tescoma na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję TESCOMA Zacisk silikonowy do wiązania żywności DELICIA, 4 szt. Pozostałe akcesoria kuchenne i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Pozostałe akcesoria kuchenne Tescoma

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na TESCOMA Zacisk silikonowy do wiązania żywności DELICIA, 4 szt.

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - Tescoma mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Tescoma. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam TESCOMA Zacisk silikonowy do wiązania żywności DELICIA, 4 szt.. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Pozostałe akcesoria kuchenne: Mam dobre doświadczenia z Świat AGD, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu TESCOMA Zacisk silikonowy do wiązania żywności DELICIA, 4 szt. 8595028435603 , podręczników lub szczegółów produktu dla TESCOMA Zacisk silikonowy do wiązania żywności DELICIA, 4 szt. 8595028435603 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Świat AGD Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Pozostałe akcesoria kuchenne - podobny asortyment towarów
Review Pozostałe akcesoria kuchenne