Review TESCOMA Talerz/półmisek do serwowania GUSTITO 38 x 16 cm i informacje

Opis produktu: Półmiski TESCOMA Talerz/półmisek do serwowania GUSTITO 38 x 16 cm Tescoma

Talerz/półmisek GUSTITO idealny do eleganckiego serwowania dresingów, przystawek, sałatek, owoców, jarzyn, sushi, tapas, fondue, itd. Wykonany z wysokiej jakości porcelany odpornej na niskie i wysokie temperatury (-18/+200 °C) Nadaje się do kuchenki mikrofalowej, zamrażarki oraz do mycia w zmywarce.

Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja TESCOMA Talerz/półmisek do serwowania GUSTITO 38 x 16 cm Półmiski
Nasza cena:
59.9 zł
Dostępność
sklep wyśle produkt do 3 dni
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Świat AGD

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Świat AGD, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 59.9 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje TESCOMA Talerz/półmisek do serwowania GUSTITO 38 x 16 cm Tescoma

Specyfikacje TESCOMA Talerz/półmisek do serwowania GUSTITO 38 x 16 cm i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Świat AGD Tescoma, gdzie można od razu kupić ten produkt za 59.9 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent Tescoma
- EAN 8595028424126
- klasyfikacja sprzedaży Półmiski


Więcej opinii TESCOMA Talerz/półmisek do serwowania GUSTITO 38 x 16 cm Tescoma

Szukasz najlepszych recenzji Tescoma TESCOMA Talerz/półmisek do serwowania GUSTITO 38 x 16 cm i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Półmiski i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Tescoma na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję TESCOMA Talerz/półmisek do serwowania GUSTITO 38 x 16 cm Półmiski i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Półmiski Tescoma

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na TESCOMA Talerz/półmisek do serwowania GUSTITO 38 x 16 cm

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - Tescoma mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Tescoma. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam TESCOMA Talerz/półmisek do serwowania GUSTITO 38 x 16 cm. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Półmiski: Mam dobre doświadczenia z Świat AGD, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu TESCOMA Talerz/półmisek do serwowania GUSTITO 38 x 16 cm 8595028424126 , podręczników lub szczegółów produktu dla TESCOMA Talerz/półmisek do serwowania GUSTITO 38 x 16 cm 8595028424126 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Świat AGD Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Półmiski - podobny asortyment towarów
Review Półmiski