Review TESCOMA Taca z wkładem chłodzącym i pokrywką DELCIA 34 cm i informacje

Opis produktu: Tace i patery TESCOMA Taca z wkładem chłodzącym i pokrywką DELCIA 34 cm Tescoma

Doskonała nie tylko do przenoszenia, ale również do serwowania tortów, deserów, przystawek, kanapek, owoców itd. Dzięki wkładowi chłodzącemu pokarmy pozostają dłużej chłodne i świeże. Taca została wykonana z wysokiej jakości plastiku. Tacę oraz pokrywkę można myć w zmywarce. Wkładu chłodzącego nie należy myć w zmywarce. Gwarancja 3- letnia.

Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja TESCOMA Taca z wkładem chłodzącym i pokrywką DELCIA 34 cm Tace i patery
Nasza cena:
69.9 zł
Dostępność
sklep wyśle produkt do 3 dni
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Świat AGD

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Świat AGD, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 69.9 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje TESCOMA Taca z wkładem chłodzącym i pokrywką DELCIA 34 cm Tescoma

Specyfikacje TESCOMA Taca z wkładem chłodzącym i pokrywką DELCIA 34 cm i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Świat AGD Tescoma, gdzie można od razu kupić ten produkt za 69.9 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent Tescoma
- EAN 8595028449846
- klasyfikacja sprzedaży Tace i patery


Więcej opinii TESCOMA Taca z wkładem chłodzącym i pokrywką DELCIA 34 cm Tescoma

Szukasz najlepszych recenzji Tescoma TESCOMA Taca z wkładem chłodzącym i pokrywką DELCIA 34 cm i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Tace i patery i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Tescoma na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję TESCOMA Taca z wkładem chłodzącym i pokrywką DELCIA 34 cm Tace i patery i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Tace i patery Tescoma

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na TESCOMA Taca z wkładem chłodzącym i pokrywką DELCIA 34 cm

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - Tescoma mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Tescoma. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam TESCOMA Taca z wkładem chłodzącym i pokrywką DELCIA 34 cm. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Tace i patery: Mam dobre doświadczenia z Świat AGD, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu TESCOMA Taca z wkładem chłodzącym i pokrywką DELCIA 34 cm 8595028449846 , podręczników lub szczegółów produktu dla TESCOMA Taca z wkładem chłodzącym i pokrywką DELCIA 34 cm 8595028449846 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Świat AGD Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Tace i patery - podobny asortyment towarów
Review Tace i patery