Review TESCOMA Patelnia SmartCLICK 20 cm i informacje

Opis produktu: Patelnie TESCOMA Patelnia SmartCLICK 20 cm Tescoma

Masywna patelnia kuchenna z odłączaną rękojeścią jest doskonała do przygotowywania potraw na kuchence oraz w piekarniku. Z wysokiej jakości powłoką antyadhezyjną oraz z dnem ze stali nierdzewnej. Odpowiednia do wszystkich rodzajów kuchenek także do kuchenek indukcyjnych. Dzięki odłączanej rękojeści patelnia jest łatwa w przechowywaniu. Odpowiednia do piekarników gazowych, elektrycznych oraz z termoobiegiem. Można myć w zmywarce. Gwarancja 5-letnia.

Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja TESCOMA Patelnia SmartCLICK 20 cm Patelnie
Nasza cena:
135 zł
Dostępność
sklep wyśle produkt do 3 dni
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Świat AGD

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Świat AGD, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 135 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje TESCOMA Patelnia SmartCLICK 20 cm Tescoma

Specyfikacje TESCOMA Patelnia SmartCLICK 20 cm i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Świat AGD Tescoma, gdzie można od razu kupić ten produkt za 135 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent Tescoma
- EAN 8595028484106
- klasyfikacja sprzedaży Patelnie


Więcej opinii TESCOMA Patelnia SmartCLICK 20 cm Tescoma

Szukasz najlepszych recenzji Tescoma TESCOMA Patelnia SmartCLICK 20 cm i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Patelnie i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Tescoma na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję TESCOMA Patelnia SmartCLICK 20 cm Patelnie i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Patelnie Tescoma

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na TESCOMA Patelnia SmartCLICK 20 cm

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - Tescoma mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Tescoma. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam TESCOMA Patelnia SmartCLICK 20 cm. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Patelnie: Mam dobre doświadczenia z Świat AGD, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu TESCOMA Patelnia SmartCLICK 20 cm 8595028484106 , podręczników lub szczegółów produktu dla TESCOMA Patelnia SmartCLICK 20 cm 8595028484106 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Świat AGD Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Patelnie - podobny asortyment towarów
Review Patelnie