Review TESCOMA Garnek PRESTO z dzióbkiem i pokrywką 20 cm, 2.5 L i informacje

Opis produktu: Garnki TESCOMA Garnek PRESTO z dzióbkiem i pokrywką 20 cm, 2.5 L Tescoma

Garnek ze stali nierdzewnej o wysokiej jakości, wyposażony w wyjątkowo grube dno wielowarstwowe i ergonomiczne uchwyty. Pokrywka w kombinacji szkła i stali nierdzewnej, z otworem dla pary, umożliwiająca doskonałą kontrolę gotowania. Do gotowania na wszystkich typach kuchenek – gazowych, elektrycznych, z płytą ceramiczną i indukcyjnych, można myć w zmywarce. Gwarancja 5-letnia. Z dzióbkiem i podziałką.

Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja TESCOMA Garnek PRESTO z dzióbkiem i pokrywką 20 cm, 2.5 L Garnki
Nasza cena:
159 zł
Dostępność
dostępny od ręki
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Świat AGD

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Świat AGD, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 159 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje TESCOMA Garnek PRESTO z dzióbkiem i pokrywką 20 cm, 2.5 L Tescoma

Specyfikacje TESCOMA Garnek PRESTO z dzióbkiem i pokrywką 20 cm, 2.5 L i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Świat AGD Tescoma, gdzie można od razu kupić ten produkt za 159 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent Tescoma
- EAN 8595028431216
- klasyfikacja sprzedaży Garnki


Więcej opinii TESCOMA Garnek PRESTO z dzióbkiem i pokrywką 20 cm, 2.5 L Tescoma

Szukasz najlepszych recenzji Tescoma TESCOMA Garnek PRESTO z dzióbkiem i pokrywką 20 cm, 2.5 L i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Garnki i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Tescoma na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję TESCOMA Garnek PRESTO z dzióbkiem i pokrywką 20 cm, 2.5 L Garnki i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Garnki Tescoma

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na TESCOMA Garnek PRESTO z dzióbkiem i pokrywką 20 cm, 2.5 L

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - Tescoma mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Tescoma. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam TESCOMA Garnek PRESTO z dzióbkiem i pokrywką 20 cm, 2.5 L. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Garnki: Mam dobre doświadczenia z Świat AGD, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu TESCOMA Garnek PRESTO z dzióbkiem i pokrywką 20 cm, 2.5 L 8595028431216 , podręczników lub szczegółów produktu dla TESCOMA Garnek PRESTO z dzióbkiem i pokrywką 20 cm, 2.5 L 8595028431216 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Świat AGD Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Garnki - podobny asortyment towarów
Review Garnki