Review TESCOMA Dysze zdobiące DELICIA, 13 szt., nierdzewne i informacje

Opis produktu: Pozostałe akcesoria kuchenne TESCOMA Dysze zdobiące DELICIA, 13 szt., nierdzewne Tescoma
Doskonałe do dekorowania i napełniania potraw. Zestaw zawiera 12 dysz zdobiących, 1 dyszę służącą do napełniania, 2 szczoteczki do czyszczenia oraz 2 adaptery. Dysze zdobiące zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Doskonale sprawdzą się podczas wykonywania filigranowych zdobień bogatych w detale. Dysze zostały oznaczone cyframi w celu ich łatwego rozróżnienia. Można myć w zmywarce. W przypadku silnego zabrudzenia dysze należy wyczyścić szczoteczką. Gwarancja 3- letnia. Idealne do stosowania z plastikowymi, płóciennymi oraz elastycznymi woreczkami do zdobienia DELÍCIA we wszystk… Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja TESCOMA Dysze zdobiące DELICIA, 13 szt., nierdzewne Pozostałe akcesoria kuchenne
Nasza cena:
99.9 zł
Dostępność
sklep wyśle produkt do 3 dni
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Świat AGD

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Świat AGD, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 99.9 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje TESCOMA Dysze zdobiące DELICIA, 13 szt., nierdzewne Tescoma

Specyfikacje TESCOMA Dysze zdobiące DELICIA, 13 szt., nierdzewne i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Świat AGD Tescoma, gdzie można od razu kupić ten produkt za 99.9 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent Tescoma
- EAN 8595028482898
- klasyfikacja sprzedaży Pozostałe akcesoria kuchenne


Więcej opinii TESCOMA Dysze zdobiące DELICIA, 13 szt., nierdzewne Tescoma

Szukasz najlepszych recenzji Tescoma TESCOMA Dysze zdobiące DELICIA, 13 szt., nierdzewne i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Pozostałe akcesoria kuchenne i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Tescoma na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję TESCOMA Dysze zdobiące DELICIA, 13 szt., nierdzewne Pozostałe akcesoria kuchenne i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Pozostałe akcesoria kuchenne Tescoma

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na TESCOMA Dysze zdobiące DELICIA, 13 szt., nierdzewne

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - Tescoma mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Tescoma. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam TESCOMA Dysze zdobiące DELICIA, 13 szt., nierdzewne. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Pozostałe akcesoria kuchenne: Mam dobre doświadczenia z Świat AGD, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu TESCOMA Dysze zdobiące DELICIA, 13 szt., nierdzewne 8595028482898 , podręczników lub szczegółów produktu dla TESCOMA Dysze zdobiące DELICIA, 13 szt., nierdzewne 8595028482898 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Świat AGD Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Pozostałe akcesoria kuchenne - podobny asortyment towarów
Review Pozostałe akcesoria kuchenne