Review TESCOMA Dozownik detergentu ON LINE 350 ml, z miejscem na gąbkę i informacje

Opis produktu: Stojaki na wino TESCOMA Dozownik detergentu ON LINE 350 ml, z miejscem na gąbkę Tescoma

Doskonały do wygodnego przechowywania detergentu oraz gąbki na blacie kuchennym. Dozownik został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, porcelany oraz z wytrzymałego na zużycie plastiku. Dozownik należy napełniać do ok. 1 cm poniżej krawędzi. Można myć w zmywarce za wyjątkiem pompki, którą należy wypłukać w gorącej wodzie. Gwarancja 3- letnia.
Opakowanie nie zawiera gąbki ujętej na zdjęciu.

Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja TESCOMA Dozownik detergentu ON LINE 350 ml, z miejscem na gąbkę Stojaki na wino
Nasza cena:
52.9 zł
Dostępność
sklep wyśle produkt do 3 dni
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Świat AGD

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Świat AGD, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 52.9 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje TESCOMA Dozownik detergentu ON LINE 350 ml, z miejscem na gąbkę Tescoma

Specyfikacje TESCOMA Dozownik detergentu ON LINE 350 ml, z miejscem na gąbkę i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Świat AGD Tescoma, gdzie można od razu kupić ten produkt za 52.9 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent Tescoma
- EAN 8595028438949
- klasyfikacja sprzedaży Stojaki na wino


Więcej opinii TESCOMA Dozownik detergentu ON LINE 350 ml, z miejscem na gąbkę Tescoma

Szukasz najlepszych recenzji Tescoma TESCOMA Dozownik detergentu ON LINE 350 ml, z miejscem na gąbkę i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Stojaki na wino i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Tescoma na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję TESCOMA Dozownik detergentu ON LINE 350 ml, z miejscem na gąbkę Stojaki na wino i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Stojaki na wino Tescoma

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na TESCOMA Dozownik detergentu ON LINE 350 ml, z miejscem na gąbkę

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - Tescoma mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Tescoma. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam TESCOMA Dozownik detergentu ON LINE 350 ml, z miejscem na gąbkę. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Stojaki na wino: Mam dobre doświadczenia z Świat AGD, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu TESCOMA Dozownik detergentu ON LINE 350 ml, z miejscem na gąbkę 8595028438949 , podręczników lub szczegółów produktu dla TESCOMA Dozownik detergentu ON LINE 350 ml, z miejscem na gąbkę 8595028438949 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Świat AGD Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Stojaki na wino - podobny asortyment towarów
Review Stojaki na wino