Review TESCOMA Adapter na indukcję PRESTO 21 cm i informacje

Opis produktu: Pozostałe przybory do gotowania i pieczenia TESCOMA Adapter na indukcję PRESTO 21 cm Tescoma

Umożliwia korzystanie z tradycyjnego niemagnetycznego naczynia kuchennego na kuchence indukcyjnej. Odpowiedni do aluminiowych, ze stali nierdzewnej i szlachetnej, żeliwnych, emaliowanych, szklanych i ceramicznych naczyń kuchennych. Adapter został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, wyposażony w aluminiową wkładkę akumulacyjną w celu oszczędzania energii, posiada zedejmowany uchwyt gwaratujący bezpiczne użycie. Można myć w zmywarce. Gwarancja 3- letnia.

Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja TESCOMA Adapter na indukcję PRESTO 21 cm Pozostałe przybory do gotowania i pieczenia
Nasza cena:
119 zł
Dostępność
sklep wyśle produkt do 3 dni
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Świat AGD

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Świat AGD, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 119 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje TESCOMA Adapter na indukcję PRESTO 21 cm Tescoma

Specyfikacje TESCOMA Adapter na indukcję PRESTO 21 cm i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Świat AGD Tescoma, gdzie można od razu kupić ten produkt za 119 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent Tescoma
- EAN 8595028452532
- klasyfikacja sprzedaży Pozostałe przybory do gotowania i pieczenia


Więcej opinii TESCOMA Adapter na indukcję PRESTO 21 cm Tescoma

Szukasz najlepszych recenzji Tescoma TESCOMA Adapter na indukcję PRESTO 21 cm i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Pozostałe przybory do gotowania i pieczenia i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Tescoma na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję TESCOMA Adapter na indukcję PRESTO 21 cm Pozostałe przybory do gotowania i pieczenia i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Pozostałe przybory do gotowania i pieczenia Tescoma

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na TESCOMA Adapter na indukcję PRESTO 21 cm

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - Tescoma mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Tescoma. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam TESCOMA Adapter na indukcję PRESTO 21 cm. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Pozostałe przybory do gotowania i pieczenia: Mam dobre doświadczenia z Świat AGD, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu TESCOMA Adapter na indukcję PRESTO 21 cm 8595028452532 , podręczników lub szczegółów produktu dla TESCOMA Adapter na indukcję PRESTO 21 cm 8595028452532 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Świat AGD Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Pozostałe przybory do gotowania i pieczenia - podobny asortyment towarów
Review Pozostałe przybory do gotowania i pieczenia