Review Szafka nocna Ashlan (biała) Actona i informacje

Opis produktu: Komody Szafka nocna Ashlan (biała) Actona Actona
Szafka Ashlan doskonale nada się jako szafka nocna. Jej minimalistyczny kształt i geometria sprawiają że doskonale odnajdzie się w nowoczesnej sypialni ale również salonie. Szafka wykonana została z płyty MDF. Szafkę Ashlan można postawić koło łóżka ale również bez mniejszego problemu powiesić na ścianie. Szuflada o wymiarach 26,5 cm x 23,5 cm pomieści drobne przedmioty, a przestrzeń między blatami sprawdzi się jako półka na książki czy ulubioną gazetę. Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Szafka nocna Ashlan (biała) Actona Komody
Nasza cena:
225 zł
Dostępność
sklep wyśle produkt do 3 dni
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » scandishop.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym scandishop.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 225 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Szafka nocna Ashlan (biała) Actona Actona

Specyfikacje Szafka nocna Ashlan (biała) Actona i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie scandishop.pl Actona, gdzie można od razu kupić ten produkt za 225 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent Actona
- EAN 5705994697377
- klasyfikacja sprzedaży Komody


Więcej opinii Szafka nocna Ashlan (biała) Actona Actona

Szukasz najlepszych recenzji Actona Szafka nocna Ashlan (biała) Actona i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Komody i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Actona na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Szafka nocna Ashlan (biała) Actona Komody i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Komody Actona

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na Szafka nocna Ashlan (biała) Actona

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - Actona mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Actona. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam Szafka nocna Ashlan (biała) Actona. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Komody: Mam dobre doświadczenia z scandishop.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu Szafka nocna Ashlan (biała) Actona 5705994697377 , podręczników lub szczegółów produktu dla Szafka nocna Ashlan (biała) Actona 5705994697377 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź scandishop.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Komody - podobny asortyment towarów
Review Komody