Review Stolik Valet 48x34 cm ze zdejmowaną tacą (dębowy) KingHome i informacje

Opis produktu: Ławy i stoliki Stolik Valet 48x34 cm ze zdejmowaną tacą (dębowy) KingHome KingHome
Valet to praktyczny stolik pomocniczy ze zdejmowaną tacą w kolorze dębowym. Ramę stolika, po zdjęciu blatu, możemy złożyć praktycznie na płasko i schować do czasu gdy stolik będzie znów potrzebny. To ciekawe rozwiązanie szczególnie potrzebne w małych przestrzeniach, gdzie cenny jest każdy centymetr.Produkt do samodzielnego montażu. Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Stolik Valet 48x34 cm ze zdejmowaną tacą (dębowy) KingHome Ławy i stoliki
Nasza cena:
379 zł
Dostępność
sklep wyśle produkt do 3 dni
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » scandishop.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym scandishop.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 379 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Stolik Valet 48x34 cm ze zdejmowaną tacą (dębowy) KingHome KingHome

Specyfikacje Stolik Valet 48x34 cm ze zdejmowaną tacą (dębowy) KingHome i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie scandishop.pl KingHome, gdzie można od razu kupić ten produkt za 379 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent KingHome
- EAN 4250243572888
- klasyfikacja sprzedaży Ławy i stoliki


Więcej opinii Stolik Valet 48x34 cm ze zdejmowaną tacą (dębowy) KingHome KingHome

Szukasz najlepszych recenzji KingHome Stolik Valet 48x34 cm ze zdejmowaną tacą (dębowy) KingHome i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Ławy i stoliki i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje KingHome na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Stolik Valet 48x34 cm ze zdejmowaną tacą (dębowy) KingHome Ławy i stoliki i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Ławy i stoliki KingHome

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na Stolik Valet 48x34 cm ze zdejmowaną tacą (dębowy) KingHome

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - KingHome mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce KingHome. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam Stolik Valet 48x34 cm ze zdejmowaną tacą (dębowy) KingHome. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Ławy i stoliki: Mam dobre doświadczenia z scandishop.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu Stolik Valet 48x34 cm ze zdejmowaną tacą (dębowy) KingHome 4250243572888 , podręczników lub szczegółów produktu dla Stolik Valet 48x34 cm ze zdejmowaną tacą (dębowy) KingHome 4250243572888 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź scandishop.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Ławy i stoliki - podobny asortyment towarów
Review Ławy i stoliki