Review Stolik Taco 45x45 cm czarne nogi 3 cm (naturalna czereśnia) D2 i informacje

Opis produktu: Ławy i stoliki Stolik Taco 45x45 cm czarne nogi 3 cm (naturalna czereśnia) D2 D2Design
Prosta forma, naturalne materiały oraz ręczna robota to te cechy, które łączą się w stoliku Taco. Niesamowicie designerska forma, która unowocześni tradycyjne wnętrze i wprowadzi odrobinę przytulnego klimatu do surowej przestrzeni. Materiał z którego został wykonany stolik to metal i naturalne drewno dębowe poddane procesowi lakierowania. Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Stolik Taco 45x45 cm czarne nogi 3 cm (naturalna czereśnia) D2 Ławy i stoliki
Nasza cena:
529.99 zł
Dostępność
sklep wyśle produkt do 3 dni
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » scandishop.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym scandishop.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 529.99 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Stolik Taco 45x45 cm czarne nogi 3 cm (naturalna czereśnia) D2 D2Design

Specyfikacje Stolik Taco 45x45 cm czarne nogi 3 cm (naturalna czereśnia) D2 i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie scandishop.pl D2Design, gdzie można od razu kupić ten produkt za 529.99 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent D2Design
- EAN 5902385725538
- klasyfikacja sprzedaży Ławy i stoliki


Więcej opinii Stolik Taco 45x45 cm czarne nogi 3 cm (naturalna czereśnia) D2 D2Design

Szukasz najlepszych recenzji D2Design Stolik Taco 45x45 cm czarne nogi 3 cm (naturalna czereśnia) D2 i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Ławy i stoliki i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje D2Design na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Stolik Taco 45x45 cm czarne nogi 3 cm (naturalna czereśnia) D2 Ławy i stoliki i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Ławy i stoliki D2Design

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na Stolik Taco 45x45 cm czarne nogi 3 cm (naturalna czereśnia) D2

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - D2Design mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce D2Design. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam Stolik Taco 45x45 cm czarne nogi 3 cm (naturalna czereśnia) D2. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Ławy i stoliki: Mam dobre doświadczenia z scandishop.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu Stolik Taco 45x45 cm czarne nogi 3 cm (naturalna czereśnia) D2 5902385725538 , podręczników lub szczegółów produktu dla Stolik Taco 45x45 cm czarne nogi 3 cm (naturalna czereśnia) D2 5902385725538 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź scandishop.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Ławy i stoliki - podobny asortyment towarów
Review Ławy i stoliki