Review Stolik szklany Spazio 120x75 cm (transparentny) KingHome i informacje

Opis produktu: Ławy i stoliki Stolik szklany Spazio 120x75 cm (transparentny) KingHome KingHome
Stolik wykonany ze szkła transparentnego typu FLOAT, fazowanego, polerowanego oraz szlifowanego na krawędziach.Noga stolika wykonana ze stali polerowanej na wysoki połysk.Całość osadzona na podstawie z MDF-U lakierowanego na wysoki połysk.Grubość szkła: 12 mm.Sposób wysyłki: paleta.Produkt do samodzielnego montażu. Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Stolik szklany Spazio 120x75 cm (transparentny) KingHome Ławy i stoliki
Nasza cena:
1 599 zł
Dostępność
sklep wyśle produkt do 3 dni
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » scandishop.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym scandishop.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 1 599 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Stolik szklany Spazio 120x75 cm (transparentny) KingHome KingHome

Specyfikacje Stolik szklany Spazio 120x75 cm (transparentny) KingHome i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie scandishop.pl KingHome, gdzie można od razu kupić ten produkt za 1 599 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent KingHome
- EAN
- klasyfikacja sprzedaży Ławy i stoliki


Więcej opinii Stolik szklany Spazio 120x75 cm (transparentny) KingHome KingHome

Szukasz najlepszych recenzji KingHome Stolik szklany Spazio 120x75 cm (transparentny) KingHome i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Ławy i stoliki i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje KingHome na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Stolik szklany Spazio 120x75 cm (transparentny) KingHome Ławy i stoliki i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Ławy i stoliki KingHome

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na Stolik szklany Spazio 120x75 cm (transparentny) KingHome

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - KingHome mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce KingHome. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam Stolik szklany Spazio 120x75 cm (transparentny) KingHome. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Ławy i stoliki: Mam dobre doświadczenia z scandishop.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu Stolik szklany Spazio 120x75 cm (transparentny) KingHome , podręczników lub szczegółów produktu dla Stolik szklany Spazio 120x75 cm (transparentny) KingHome , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź scandishop.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Ławy i stoliki - podobny asortyment towarów
Review Ławy i stoliki