Review Stolik Stable 126x90 cm (transparentny) KingHome i informacje

Opis produktu: Ławy i stoliki Stolik Stable 126x90 cm (transparentny) KingHome KingHome
Stable to połączenie szkła i drewna.Blat został wykonany ze szkła transparentnego typu FLOAT.Podstawa z jasnego, litego drewna.Grubość szkła: 15 mm.Sposób wysyłki: paleta.Produkt do samodzielnego montażu. Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Stolik Stable 126x90 cm (transparentny) KingHome Ławy i stoliki
Nasza cena:
999.01 zł
Dostępność
sklep wyśle produkt do 3 dni
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » scandishop.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym scandishop.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 999.01 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Stolik Stable 126x90 cm (transparentny) KingHome KingHome

Specyfikacje Stolik Stable 126x90 cm (transparentny) KingHome i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie scandishop.pl KingHome, gdzie można od razu kupić ten produkt za 999.01 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent KingHome
- EAN 5900168809918
- klasyfikacja sprzedaży Ławy i stoliki


Więcej opinii Stolik Stable 126x90 cm (transparentny) KingHome KingHome

Szukasz najlepszych recenzji KingHome Stolik Stable 126x90 cm (transparentny) KingHome i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Ławy i stoliki i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje KingHome na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Stolik Stable 126x90 cm (transparentny) KingHome Ławy i stoliki i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Ławy i stoliki KingHome

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na Stolik Stable 126x90 cm (transparentny) KingHome

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - KingHome mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce KingHome. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam Stolik Stable 126x90 cm (transparentny) KingHome. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Ławy i stoliki: Mam dobre doświadczenia z scandishop.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu Stolik Stable 126x90 cm (transparentny) KingHome 5900168809918 , podręczników lub szczegółów produktu dla Stolik Stable 126x90 cm (transparentny) KingHome 5900168809918 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź scandishop.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Ławy i stoliki - podobny asortyment towarów
Review Ławy i stoliki