Review Stolik Loft 60x60 cm białe nogi 3 cm (naturalna czereśnia) D2 i informacje

Opis produktu: Ławy i stoliki Stolik Loft 60x60 cm białe nogi 3 cm (naturalna czereśnia) D2 D2Design
Stolik Loft to połączenie dla każdego wielbiciela designu. Lakierowana stalowa podstawa swoją formą i kształtem nawiązuje do stylu rustykalnego. Jej krzyżowe łączenia są niebanalne co sprawia, że całość przyciąga wzrok i cieszy oko ciekawą formą. Stolik Loft doceniony zostanie przez osoby ceniące niesztampowe projekty. ­Podstawa dostępna jest w dwóch kolorach oraz różnych rozmiarach. Blat o oryginalnej widocznej fakturze, wykonany z najlepszej klasy wyselekcjonowanego litego czereśniowego drewna w kolorze naturalnym. Faktura drewna w każdym blacie może się różnić. Dzięki lakierowaniu i klejeni… Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Stolik Loft 60x60 cm białe nogi 3 cm (naturalna czereśnia) D2 Ławy i stoliki
Nasza cena:
880 zł
Dostępność
sklep wyśle produkt do 3 dni
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » scandishop.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym scandishop.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 880 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Stolik Loft 60x60 cm białe nogi 3 cm (naturalna czereśnia) D2 D2Design

Specyfikacje Stolik Loft 60x60 cm białe nogi 3 cm (naturalna czereśnia) D2 i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie scandishop.pl D2Design, gdzie można od razu kupić ten produkt za 880 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent D2Design
- EAN 5902385725439
- klasyfikacja sprzedaży Ławy i stoliki


Więcej opinii Stolik Loft 60x60 cm białe nogi 3 cm (naturalna czereśnia) D2 D2Design

Szukasz najlepszych recenzji D2Design Stolik Loft 60x60 cm białe nogi 3 cm (naturalna czereśnia) D2 i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Ławy i stoliki i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje D2Design na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Stolik Loft 60x60 cm białe nogi 3 cm (naturalna czereśnia) D2 Ławy i stoliki i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Ławy i stoliki D2Design

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na Stolik Loft 60x60 cm białe nogi 3 cm (naturalna czereśnia) D2

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - D2Design mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce D2Design. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam Stolik Loft 60x60 cm białe nogi 3 cm (naturalna czereśnia) D2. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Ławy i stoliki: Mam dobre doświadczenia z scandishop.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu Stolik Loft 60x60 cm białe nogi 3 cm (naturalna czereśnia) D2 5902385725439 , podręczników lub szczegółów produktu dla Stolik Loft 60x60 cm białe nogi 3 cm (naturalna czereśnia) D2 5902385725439 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź scandishop.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Ławy i stoliki - podobny asortyment towarów
Review Ławy i stoliki