Review Stołek Paris Wood 45 cm sosna orzechowa (szary) D2 i informacje

Opis produktu: Ławy i stoliki Stołek Paris Wood 45 cm sosna orzechowa (szary) D2 D2Design
Taboret Paris Wood to klasyka gatunku. Mebel, który idealnie łączy w sobie designerskie połączenie metalu i drewna. Będzie idealną alternatywą dla klasycznego stołka a dodatkowo ozdobi każde wnętrze od tych surowych industrialnych po ciepłe wnętrze w stylu angielskim. Walory metalu podkreślają widoczne elementy łączenia i spawy. Dopełnieniem całości będzie blat, wykonany z sosnowego drewna w wybarwieniu orzechowym. Lakierowana powierzchnia drewnianego siedziska jest gładka i łatwa do utrzymania w czystości. Lakier wnikając w strukturę orzechowego blatu, uwypukla walory drewna. To połączenie do… Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Stołek Paris Wood 45 cm sosna orzechowa (szary) D2 Ławy i stoliki
Nasza cena:
189 zł
Dostępność
sklep wyśle produkt do 3 dni
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » scandishop.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym scandishop.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 189 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Stołek Paris Wood 45 cm sosna orzechowa (szary) D2 D2Design

Specyfikacje Stołek Paris Wood 45 cm sosna orzechowa (szary) D2 i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie scandishop.pl D2Design, gdzie można od razu kupić ten produkt za 189 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent D2Design
- EAN 5902385726542
- klasyfikacja sprzedaży Ławy i stoliki


Więcej opinii Stołek Paris Wood 45 cm sosna orzechowa (szary) D2 D2Design

Szukasz najlepszych recenzji D2Design Stołek Paris Wood 45 cm sosna orzechowa (szary) D2 i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Ławy i stoliki i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje D2Design na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Stołek Paris Wood 45 cm sosna orzechowa (szary) D2 Ławy i stoliki i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Ławy i stoliki D2Design

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na Stołek Paris Wood 45 cm sosna orzechowa (szary) D2

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - D2Design mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce D2Design. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam Stołek Paris Wood 45 cm sosna orzechowa (szary) D2. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Ławy i stoliki: Mam dobre doświadczenia z scandishop.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu Stołek Paris Wood 45 cm sosna orzechowa (szary) D2 5902385726542 , podręczników lub szczegółów produktu dla Stołek Paris Wood 45 cm sosna orzechowa (szary) D2 5902385726542 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź scandishop.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Ławy i stoliki - podobny asortyment towarów
Review Ławy i stoliki