Review Stołek barowy Paris Wood 65 cm sosna orzechowa (zielony) D2 i informacje

Opis produktu: Hokery i stołki barowe Stołek barowy Paris Wood 65 cm sosna orzechowa (zielony) D2 D2Design
Hoker Paris Wood to design praktyczny i użytkowy. Surowy styl tworzący obraz wyjątkowości i niepowtarzalności.Połączenie lakierowanego metalu i naturalnego drewna tworzy perfekcyjną całość, której dopełnieniem jest blat, wykonany z sosnowego szczotkowanego drewna w wybarwieniu orzechowym. Lakierowana powierzchnia drewnianego siedziska jest gładka i łatwa do utrzymania w czystości. Lakier wnikając w strukturę orzechowego blatu, uwypukla walory drewna. To połączenie dodaje smaku całości kompozycji i sprawia, że mebel zyskuje niepowtarzalny wygląd. Kompozycja dwóch materiałów i odmiennych stylów… Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Stołek barowy Paris Wood 65 cm sosna orzechowa (zielony) D2 Hokery i stołki barowe
Nasza cena:
229 zł
Dostępność
sklep wyśle produkt do 3 dni
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » scandishop.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym scandishop.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 229 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Stołek barowy Paris Wood 65 cm sosna orzechowa (zielony) D2 D2Design

Specyfikacje Stołek barowy Paris Wood 65 cm sosna orzechowa (zielony) D2 i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie scandishop.pl D2Design, gdzie można od razu kupić ten produkt za 229 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent D2Design
- EAN 5902385792226
- klasyfikacja sprzedaży Hokery i stołki barowe


Więcej opinii Stołek barowy Paris Wood 65 cm sosna orzechowa (zielony) D2 D2Design

Szukasz najlepszych recenzji D2Design Stołek barowy Paris Wood 65 cm sosna orzechowa (zielony) D2 i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Hokery i stołki barowe i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje D2Design na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Stołek barowy Paris Wood 65 cm sosna orzechowa (zielony) D2 Hokery i stołki barowe i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Hokery i stołki barowe D2Design

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na Stołek barowy Paris Wood 65 cm sosna orzechowa (zielony) D2

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - D2Design mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce D2Design. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam Stołek barowy Paris Wood 65 cm sosna orzechowa (zielony) D2. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Hokery i stołki barowe: Mam dobre doświadczenia z scandishop.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu Stołek barowy Paris Wood 65 cm sosna orzechowa (zielony) D2 5902385792226 , podręczników lub szczegółów produktu dla Stołek barowy Paris Wood 65 cm sosna orzechowa (zielony) D2 5902385792226 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź scandishop.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Hokery i stołki barowe - podobny asortyment towarów
Review Hokery i stołki barowe