Review Stół Tulip Ellipse Marble 200x120 cm (jasny marmur) KingHome i informacje

Opis produktu: Stoły Stół Tulip Ellipse Marble 200x120 cm (jasny marmur) KingHome KingHome
Stół Tulip Ellipse Marble.Blat owalny wykonany z hiszpańskiego marmuru w jasnym kolorze.Noga wykonana z metalu lakierowanego proszkowo na kolor biały połysk.Dopełnieniem stołu, są fotele i krzesła z kolekcji Tulip. Całość tworzy elegancki i ekskluzywny zestaw.Sposób wysyłki: paleta.Produkt do samodzielnego montażu. Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Stół Tulip Ellipse Marble 200x120 cm (jasny marmur) KingHome Stoły
Nasza cena:
4 999 zł
Dostępność
sklep wyśle produkt do 3 dni
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » scandishop.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym scandishop.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 4 999 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Stół Tulip Ellipse Marble 200x120 cm (jasny marmur) KingHome KingHome

Specyfikacje Stół Tulip Ellipse Marble 200x120 cm (jasny marmur) KingHome i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie scandishop.pl KingHome, gdzie można od razu kupić ten produkt za 4 999 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent KingHome
- EAN 5900168808140
- klasyfikacja sprzedaży Stoły


Więcej opinii Stół Tulip Ellipse Marble 200x120 cm (jasny marmur) KingHome KingHome

Szukasz najlepszych recenzji KingHome Stół Tulip Ellipse Marble 200x120 cm (jasny marmur) KingHome i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Stoły i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje KingHome na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Stół Tulip Ellipse Marble 200x120 cm (jasny marmur) KingHome Stoły i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Stoły KingHome

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na Stół Tulip Ellipse Marble 200x120 cm (jasny marmur) KingHome

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - KingHome mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce KingHome. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam Stół Tulip Ellipse Marble 200x120 cm (jasny marmur) KingHome. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Stoły: Mam dobre doświadczenia z scandishop.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu Stół Tulip Ellipse Marble 200x120 cm (jasny marmur) KingHome 5900168808140 , podręczników lub szczegółów produktu dla Stół Tulip Ellipse Marble 200x120 cm (jasny marmur) KingHome 5900168808140 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź scandishop.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Stoły - podobny asortyment towarów
Review Stoły