Review Stół Spritz 61 cm (szary) Nardi i informacje

Opis produktu: Stoły Stół Spritz 61 cm (szary) Nardi Nardi
Stół idealny na zewnątrz? Spritz to to, czego szukasz! Design zatopiony w nowoczesnych kolorach i niezbędna, dla produktów tego rodzaju, funkcjonalność! Spritz to połączenie wysokiej jakości polipropylenu z włóknem szklanym. Dzięki materiałom, z których został wykonany w łatwy sposób utrzymasz na nim czystość, a filtr UV uchroni go przed negatywnym wpływem promieni słonecznych. Na nogach stołu zamocowano antypoślizgowe stopki. Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Stół Spritz 61 cm (szary) Nardi Stoły
Nasza cena:
339 zł
Dostępność
sklep wyśle produkt do 3 dni
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » scandishop.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym scandishop.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 339 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Stół Spritz 61 cm (szary) Nardi Nardi

Specyfikacje Stół Spritz 61 cm (szary) Nardi i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie scandishop.pl Nardi, gdzie można od razu kupić ten produkt za 339 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent Nardi
- EAN 8010352058101
- klasyfikacja sprzedaży Stoły


Więcej opinii Stół Spritz 61 cm (szary) Nardi Nardi

Szukasz najlepszych recenzji Nardi Stół Spritz 61 cm (szary) Nardi i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Stoły i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Nardi na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Stół Spritz 61 cm (szary) Nardi Stoły i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Stoły Nardi

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na Stół Spritz 61 cm (szary) Nardi

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - Nardi mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Nardi. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam Stół Spritz 61 cm (szary) Nardi. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Stoły: Mam dobre doświadczenia z scandishop.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu Stół Spritz 61 cm (szary) Nardi 8010352058101 , podręczników lub szczegółów produktu dla Stół Spritz 61 cm (szary) Nardi 8010352058101 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź scandishop.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Stoły - podobny asortyment towarów
Review Stoły