Review Stół Copine 100 cm (biały) D2 i informacje

Opis produktu: Stoły Stół Copine 100 cm (biały) D2 D2Design
Biały blat w połączeniu z drewnianymi nogami to idealna kompozycja dobrej jakości. Charakteru dodaje mu rozstawiona pod kątem podstawa, która powoduje, że jest wygodny w użytkowaniu. Idealny do domowej kuchni lub jadalni, a także do kawiarnianych wnętrz. Dostępny w wersji z 2 blatami: lakierowanym na biało i w kolorze naturalnego drewna. Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Stół Copine 100 cm (biały) D2 Stoły
Nasza cena:
898.99 zł
Dostępność
sklep wyśle produkt do 3 dni
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » scandishop.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym scandishop.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 898.99 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Stół Copine 100 cm (biały) D2 D2Design

Specyfikacje Stół Copine 100 cm (biały) D2 i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie scandishop.pl D2Design, gdzie można od razu kupić ten produkt za 898.99 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent D2Design
- EAN 2200000002006
- klasyfikacja sprzedaży Stoły


Więcej opinii Stół Copine 100 cm (biały) D2 D2Design

Szukasz najlepszych recenzji D2Design Stół Copine 100 cm (biały) D2 i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Stoły i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje D2Design na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Stół Copine 100 cm (biały) D2 Stoły i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Stoły D2Design

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na Stół Copine 100 cm (biały) D2

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - D2Design mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce D2Design. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam Stół Copine 100 cm (biały) D2. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Stoły: Mam dobre doświadczenia z scandishop.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu Stół Copine 100 cm (biały) D2 2200000002006 , podręczników lub szczegółów produktu dla Stół Copine 100 cm (biały) D2 2200000002006 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź scandishop.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Stoły - podobny asortyment towarów
Review Stoły