Review Sofa 3-osobowa BA3 skóra eko (biała) D2 i informacje

Opis produktu: Sofy i wersalki Sofa 3-osobowa BA3 skóra eko (biała) D2 D2Design
Czy luksusowe meble muszą kosztować fortunę? Jak pokazuje sofa trzyosobowa BA3 kluczem do luksusu jest udany design i przemyślana konstrukcja. W tym przypadku wykorzystano najlepsze cechy pierwowzoru, jakim były meble Barcelona zaprezentowane w 1929 podczas targów meblarskich i połączono je z solidnym wykonaniem. Podstawą sofy BA3 są zgrabne chromowane nogi z metalu, które nie tylko pewnie utrzymują siedzisko, ale także stanowią ciekawe wykończenie, dzięki swojemu nieoczywistemu zakrzywieniu w literę “X”. Usiądź i podziwiaj Co do samego siedziska - jest to długie na aż 180 cm wygodne miejsce z… Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Sofa 3-osobowa BA3 skóra eko (biała) D2 Sofy i wersalki
Nasza cena:
3 199 zł
Dostępność
sklep wyśle produkt do 3 dni
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » scandishop.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym scandishop.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 3 199 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Sofa 3-osobowa BA3 skóra eko (biała) D2 D2Design

Specyfikacje Sofa 3-osobowa BA3 skóra eko (biała) D2 i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie scandishop.pl D2Design, gdzie można od razu kupić ten produkt za 3 199 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent D2Design
- EAN 5902385727877
- klasyfikacja sprzedaży Sofy i wersalki


Więcej opinii Sofa 3-osobowa BA3 skóra eko (biała) D2 D2Design

Szukasz najlepszych recenzji D2Design Sofa 3-osobowa BA3 skóra eko (biała) D2 i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Sofy i wersalki i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje D2Design na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Sofa 3-osobowa BA3 skóra eko (biała) D2 Sofy i wersalki i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Sofy i wersalki D2Design

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na Sofa 3-osobowa BA3 skóra eko (biała) D2

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - D2Design mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce D2Design. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam Sofa 3-osobowa BA3 skóra eko (biała) D2. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Sofy i wersalki: Mam dobre doświadczenia z scandishop.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu Sofa 3-osobowa BA3 skóra eko (biała) D2 5902385727877 , podręczników lub szczegółów produktu dla Sofa 3-osobowa BA3 skóra eko (biała) D2 5902385727877 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź scandishop.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Sofy i wersalki - podobny asortyment towarów
Review Sofy i wersalki