Review SODERHAMN Segment 1-osobowy, Samsta ciemnoszary i informacje

Opis produktu: Sofy i wersalki SODERHAMN Segment 1-osobowy, Samsta ciemnoszary IKEA
Szerokość: 93 cmGłębokość: 99 cmWysokość: 83 cmSzerokość siedziska: 93 cmGłębokość siedziska: 48 cmWysokość siedziska: 40 cm Główne cechy produktu - Poszczególne elementy serii mebli do siedzenia można łączyć ze sobą w różne zestawy lub zastosować oddzielnie. - Meble z serii SÖDERHAMN pozwalają głęboko i miękko zapaść się w siedzisko, a poduszki z tyłu zapewniają dodatkowe oparcie. - Elastyczny materiał pod spodem i pianka wysokoelastyczna w poduchach siedziska zapewniają wygodę i lekką sprężystość. - Wytrzymała mikrofibra, miękka i gładka w dotyku. - Pokrycie można zdjąć i wyprać w pralce… Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja SODERHAMN Segment 1-osobowy, Samsta ciemnoszary Sofy i wersalki
Nasza cena:
850 zł
Dostępność
dostępny do tygodnia
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » DOMFAN.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym DOMFAN.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 850 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje SODERHAMN Segment 1-osobowy, Samsta ciemnoszary IKEA

Specyfikacje SODERHAMN Segment 1-osobowy, Samsta ciemnoszary i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie DOMFAN.pl IKEA, gdzie można od razu kupić ten produkt za 850 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent IKEA
- EAN
- klasyfikacja sprzedaży Sofy i wersalki


Więcej opinii SODERHAMN Segment 1-osobowy, Samsta ciemnoszary IKEA

Szukasz najlepszych recenzji IKEA SODERHAMN Segment 1-osobowy, Samsta ciemnoszary i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Sofy i wersalki i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje IKEA na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję SODERHAMN Segment 1-osobowy, Samsta ciemnoszary Sofy i wersalki i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Sofy i wersalki IKEA

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na SODERHAMN Segment 1-osobowy, Samsta ciemnoszary

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - IKEA mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce IKEA. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam SODERHAMN Segment 1-osobowy, Samsta ciemnoszary. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Sofy i wersalki: Mam dobre doświadczenia z DOMFAN.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu SODERHAMN Segment 1-osobowy, Samsta ciemnoszary , podręczników lub szczegółów produktu dla SODERHAMN Segment 1-osobowy, Samsta ciemnoszary , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź DOMFAN.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Sofy i wersalki - podobny asortyment towarów
Review Sofy i wersalki