Review Pojemnik na herbatę z pokrywką "T" (zielony) Bloomingville i informacje

Opis produktu: Pojemniki kuchenne Pojemnik na herbatę z pokrywką "T" (zielony) Bloomingville Bloomingville
Pojemnik kuchenny wykonany z ceramiki kamionkowej z bambusową pokrywką i silikonową uszczelką. Zgaszona zieleń pięknie komponuje się ze złotą literą T, jak tea, czyli herbata. Pojemnik, poza pokrywką, nadaje się do mycia w zmywarce. W ofercie posiadamy również pojemnik na kawę z tej samej serii. Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Pojemnik na herbatę z pokrywką
Nasza cena:
42 zł
Dostępność
dostępny od ręki
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » scandishop.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym scandishop.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 42 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Pojemnik na herbatę z pokrywką "T" (zielony) Bloomingville Bloomingville

Specyfikacje Pojemnik na herbatę z pokrywką "T" (zielony) Bloomingville i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie scandishop.pl Bloomingville, gdzie można od razu kupić ten produkt za 42 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent Bloomingville
- EAN
- klasyfikacja sprzedaży Pojemniki kuchenne


Więcej opinii Pojemnik na herbatę z pokrywką "T" (zielony) Bloomingville Bloomingville

Szukasz najlepszych recenzji Bloomingville Pojemnik na herbatę z pokrywką "T" (zielony) Bloomingville i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Pojemniki kuchenne i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Bloomingville na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Pojemnik na herbatę z pokrywką "T" (zielony) Bloomingville Pojemniki kuchenne i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Pojemniki kuchenne Bloomingville

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na Pojemnik na herbatę z pokrywką "T" (zielony) Bloomingville

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - Bloomingville mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Bloomingville. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam Pojemnik na herbatę z pokrywką "T" (zielony) Bloomingville. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Pojemniki kuchenne: Mam dobre doświadczenia z scandishop.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu Pojemnik na herbatę z pokrywką "T" (zielony) Bloomingville , podręczników lub szczegółów produktu dla Pojemnik na herbatę z pokrywką "T" (zielony) Bloomingville , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź scandishop.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie: