Review Poduszka na krzesło okrągła 39 cm (pomarańczowy melanż) D2 i informacje

Opis produktu: Inne tekstylia do domu Poduszka na krzesło okrągła 39 cm (pomarańczowy melanż) D2 D2Design
Okrągła, filcowa poduszka na krzesło designerski akcent w Twoim mieszkaniu. Wykonana została z filcu syntetycznego jednostronnie impregnowanego. Wypełnienie to elastyczna pianka poliuretanowa. Poduszka doskonale sprawdzi jako element użytkowy jednocześnie ożywiając i urozmaicając przestrzeń. Poduszka dostepna jest w kilku wersjach kolorystycznych. Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Poduszka na krzesło okrągła 39 cm (pomarańczowy melanż) D2 Inne tekstylia do domu
Nasza cena:
59 zł
Dostępność
sklep wyśle produkt do 3 dni
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » scandishop.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym scandishop.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 59 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Poduszka na krzesło okrągła 39 cm (pomarańczowy melanż) D2 D2Design

Specyfikacje Poduszka na krzesło okrągła 39 cm (pomarańczowy melanż) D2 i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie scandishop.pl D2Design, gdzie można od razu kupić ten produkt za 59 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent D2Design
- EAN 5902385701976
- klasyfikacja sprzedaży Inne tekstylia do domu


Więcej opinii Poduszka na krzesło okrągła 39 cm (pomarańczowy melanż) D2 D2Design

Szukasz najlepszych recenzji D2Design Poduszka na krzesło okrągła 39 cm (pomarańczowy melanż) D2 i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Inne tekstylia do domu i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje D2Design na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Poduszka na krzesło okrągła 39 cm (pomarańczowy melanż) D2 Inne tekstylia do domu i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Inne tekstylia do domu D2Design

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na Poduszka na krzesło okrągła 39 cm (pomarańczowy melanż) D2

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - D2Design mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce D2Design. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam Poduszka na krzesło okrągła 39 cm (pomarańczowy melanż) D2. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Inne tekstylia do domu: Mam dobre doświadczenia z scandishop.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu Poduszka na krzesło okrągła 39 cm (pomarańczowy melanż) D2 5902385701976 , podręczników lub szczegółów produktu dla Poduszka na krzesło okrągła 39 cm (pomarańczowy melanż) D2 5902385701976 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź scandishop.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Inne tekstylia do domu - podobny asortyment towarów
Review Inne tekstylia do domu