Review Podnóżek Egg Szeroki Black wełna, podstawa czarna (niebieski) KingHome i informacje

Opis produktu: Pozostałe meble do salonu Podnóżek Egg Szeroki Black wełna, podstawa czarna (niebieski) KingHome KingHome
Podnóżek EGG SZEROKI może służyć także jako pufa.Tapicerowany jest wełną kaszmirową (70% wełna naturalna, 30% poliester), która słynie z wyjątkowej wytrzymałości.Podstawa wykonana ze stali.Wbudowany mechanizm obrotowy.Podnóżek jest idealnym uzupełnieniem do fotela EGG SZEROKI.Produkt do samodzielnego montażu. Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Podnóżek Egg Szeroki Black wełna, podstawa czarna (niebieski) KingHome Pozostałe meble do salonu
Nasza cena:
948.99 zł
Dostępność
sklep wyśle produkt do 3 dni
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » scandishop.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym scandishop.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 948.99 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Podnóżek Egg Szeroki Black wełna, podstawa czarna (niebieski) KingHome KingHome

Specyfikacje Podnóżek Egg Szeroki Black wełna, podstawa czarna (niebieski) KingHome i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie scandishop.pl KingHome, gdzie można od razu kupić ten produkt za 948.99 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent KingHome
- EAN 5900000042312
- klasyfikacja sprzedaży Pozostałe meble do salonu


Więcej opinii Podnóżek Egg Szeroki Black wełna, podstawa czarna (niebieski) KingHome KingHome

Szukasz najlepszych recenzji KingHome Podnóżek Egg Szeroki Black wełna, podstawa czarna (niebieski) KingHome i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Pozostałe meble do salonu i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje KingHome na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Podnóżek Egg Szeroki Black wełna, podstawa czarna (niebieski) KingHome Pozostałe meble do salonu i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Pozostałe meble do salonu KingHome

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na Podnóżek Egg Szeroki Black wełna, podstawa czarna (niebieski) KingHome

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - KingHome mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce KingHome. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam Podnóżek Egg Szeroki Black wełna, podstawa czarna (niebieski) KingHome. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Pozostałe meble do salonu: Mam dobre doświadczenia z scandishop.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu Podnóżek Egg Szeroki Black wełna, podstawa czarna (niebieski) KingHome 5900000042312 , podręczników lub szczegółów produktu dla Podnóżek Egg Szeroki Black wełna, podstawa czarna (niebieski) KingHome 5900000042312 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź scandishop.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Pozostałe meble do salonu - podobny asortyment towarów
Review Pozostałe meble do salonu