Review PLAST TEAM Atlanta Wiadro z wylewką 10 L beżowe i informacje

Opis produktu: Pozostałe akcesoria do utrzymania czystości PLAST TEAM Atlanta Wiadro z wylewką 10 L beżowe Plast Team - Dania

PLAST TEAM Wiadro plastikowe z wygodną rączką, praktyczną miarką wewnątrz oraz wylewką. Praktyczne i estetyczne, w kolorze beżowym.

Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja PLAST TEAM Atlanta Wiadro z wylewką 10 L beżowe Pozostałe akcesoria do utrzymania czystości
Nasza cena:
7.21 zł
Dostępność
dostępny od ręki
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Świat AGD

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Świat AGD, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 7.21 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje PLAST TEAM Atlanta Wiadro z wylewką 10 L beżowe Plast Team - Dania

Specyfikacje PLAST TEAM Atlanta Wiadro z wylewką 10 L beżowe i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Świat AGD Plast Team - Dania, gdzie można od razu kupić ten produkt za 7.21 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent Plast Team - Dania
- EAN 5707672724627
- klasyfikacja sprzedaży Pozostałe akcesoria do utrzymania czystości


Więcej opinii PLAST TEAM Atlanta Wiadro z wylewką 10 L beżowe Plast Team - Dania

Szukasz najlepszych recenzji Plast Team - Dania PLAST TEAM Atlanta Wiadro z wylewką 10 L beżowe i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Pozostałe akcesoria do utrzymania czystości i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Plast Team - Dania na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję PLAST TEAM Atlanta Wiadro z wylewką 10 L beżowe Pozostałe akcesoria do utrzymania czystości i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Pozostałe akcesoria do utrzymania czystości Plast Team - Dania

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na PLAST TEAM Atlanta Wiadro z wylewką 10 L beżowe

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - Plast Team - Dania mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Plast Team - Dania. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam PLAST TEAM Atlanta Wiadro z wylewką 10 L beżowe. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Pozostałe akcesoria do utrzymania czystości: Mam dobre doświadczenia z Świat AGD, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu PLAST TEAM Atlanta Wiadro z wylewką 10 L beżowe 5707672724627 , podręczników lub szczegółów produktu dla PLAST TEAM Atlanta Wiadro z wylewką 10 L beżowe 5707672724627 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Świat AGD Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Pozostałe akcesoria do utrzymania czystości - podobny asortyment towarów
Review Pozostałe akcesoria do utrzymania czystości