Review Parawan 3-częściowy - Geometryczny tunel [Room Dividers] i informacje

Opis produktu: Pozostałe meble do sypialni Parawan 3-częściowy - Geometryczny tunel [Room Dividers] Domfan Design
Parawan dekoracyjny "Geometryczny tunel [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 3-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację. Perfekcyjne wykonanie oraz oryginalny motyw w jakości druku Full HD sprawią, że parawany pokojowe nadadzą każdemu wnętrzu niepowtarzalny urok. Parawany ozdobne do mieszkania to z pewnością oryginalny pomysł na dekorację wnętrza. Warto wspomnieć o ich praktycznych zastosowaniach - parawany pokojowe można wykorzystać np. w celu ukrycia… Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Parawan 3-częściowy - Geometryczny tunel [Room Dividers] Pozostałe meble do sypialni
Nasza cena:
395.99 zł
Dostępność
dostępny do tygodnia
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » DOMFAN.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym DOMFAN.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 395.99 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Parawan 3-częściowy - Geometryczny tunel [Room Dividers] Domfan Design

Specyfikacje Parawan 3-częściowy - Geometryczny tunel [Room Dividers] i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie DOMFAN.pl Domfan Design, gdzie można od razu kupić ten produkt za 395.99 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent Domfan Design
- EAN
- klasyfikacja sprzedaży Pozostałe meble do sypialni


Więcej opinii Parawan 3-częściowy - Geometryczny tunel [Room Dividers] Domfan Design

Szukasz najlepszych recenzji Domfan Design Parawan 3-częściowy - Geometryczny tunel [Room Dividers] i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Pozostałe meble do sypialni i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Domfan Design na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Parawan 3-częściowy - Geometryczny tunel [Room Dividers] Pozostałe meble do sypialni i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Pozostałe meble do sypialni Domfan Design

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na Parawan 3-częściowy - Geometryczny tunel [Room Dividers]

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - Domfan Design mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Domfan Design. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam Parawan 3-częściowy - Geometryczny tunel [Room Dividers]. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Pozostałe meble do sypialni: Mam dobre doświadczenia z DOMFAN.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu Parawan 3-częściowy - Geometryczny tunel [Room Dividers] , podręczników lub szczegółów produktu dla Parawan 3-częściowy - Geometryczny tunel [Room Dividers] , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź DOMFAN.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Pozostałe meble do sypialni - podobny asortyment towarów
Review Pozostałe meble do sypialni