Review MYRBACKA Materac lateksowy, średnio twardy, biały 80cm i informacje

Opis produktu: Materace MYRBACKA Materac lateksowy, średnio twardy, biały 80cm IKEA
Długość: 200 cmSzerokość: 80 cmGrubość: 24 cm - Lateks pomaga w pełni się zrelaksować, ponieważ dostosowuje się do ksztłtu ciała, zmniejszając nacisk i zapewniając precyzyjnie wsparcie. - Wypełnienie z wełny owczej daje miękką powierzchnię i pozwala utrzymać równomierną temperaturę. - Pianka wysokiej sprężystości zapewnia wsparcie dla każdej części ciała dostosowując się do ruchów. - Strefy komfortu zapewniają bardzo precyzyjne wsparcie i redukują nacisk na ramionach i biodrach. - Solidna warstwa miękkiego wypełnienia zwiększa oparcie i komfort. - Pokrycie można zdejmować i prać w pralce, dz… Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja MYRBACKA Materac lateksowy, średnio twardy, biały 80cm Materace
Nasza cena:
1 075 zł
Dostępność
dostępny do tygodnia
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » DOMFAN.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym DOMFAN.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 1 075 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje MYRBACKA Materac lateksowy, średnio twardy, biały 80cm IKEA

Specyfikacje MYRBACKA Materac lateksowy, średnio twardy, biały 80cm i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie DOMFAN.pl IKEA, gdzie można od razu kupić ten produkt za 1 075 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent IKEA
- EAN
- klasyfikacja sprzedaży Materace


Więcej opinii MYRBACKA Materac lateksowy, średnio twardy, biały 80cm IKEA

Szukasz najlepszych recenzji IKEA MYRBACKA Materac lateksowy, średnio twardy, biały 80cm i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Materace i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje IKEA na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję MYRBACKA Materac lateksowy, średnio twardy, biały 80cm Materace i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Materace IKEA

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na MYRBACKA Materac lateksowy, średnio twardy, biały 80cm

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - IKEA mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce IKEA. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam MYRBACKA Materac lateksowy, średnio twardy, biały 80cm. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Materace: Mam dobre doświadczenia z DOMFAN.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu MYRBACKA Materac lateksowy, średnio twardy, biały 80cm , podręczników lub szczegółów produktu dla MYRBACKA Materac lateksowy, średnio twardy, biały 80cm , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź DOMFAN.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Materace - podobny asortyment towarów
Review Materace