Review MICKE Dostawka wysoka, biały i informacje

Opis produktu: Biurko MICKE Dostawka wysoka, biały IKEA
Główne informacje Szerokość: 105 cmGłębokość: 16 cmWysokość: 65 cm Produkt wymaga złożenia   Główne cechy produktu - Możesz pozbyć się kartek na swoim biurku zapisując notatki na tablicy magnetycznej na tylnym panelu. Lub przymocowując listę rzeczy do zrobienia za pomocą magnesu. - W dodatkowej przestrzeni dostępnej nad górną półką możesz przechowywać książki, płyty CD lub DVD. Panele boczne pełnią rolę podpórek na książki i utrzymują wszystko na swoim miejscu. - Półki można wyregulować, aby dopasować je do różnych przedmiotów i wyregulować ponownie, kiedy tylko trzeba. Regulowane półki… Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja MICKE Dostawka wysoka, biały Biurko
Nasza cena:
228 zł
Dostępność
dostępny do tygodnia
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » DOMFAN.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym DOMFAN.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 228 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje MICKE Dostawka wysoka, biały IKEA

Specyfikacje MICKE Dostawka wysoka, biały i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie DOMFAN.pl IKEA, gdzie można od razu kupić ten produkt za 228 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent IKEA
- EAN
- klasyfikacja sprzedaży Biurko


Więcej opinii MICKE Dostawka wysoka, biały IKEA

Szukasz najlepszych recenzji IKEA MICKE Dostawka wysoka, biały i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Biurko i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje IKEA na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję MICKE Dostawka wysoka, biały Biurko i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Biurko IKEA

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na MICKE Dostawka wysoka, biały

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - IKEA mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce IKEA. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam MICKE Dostawka wysoka, biały. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Biurko: Mam dobre doświadczenia z DOMFAN.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu MICKE Dostawka wysoka, biały , podręczników lub szczegółów produktu dla MICKE Dostawka wysoka, biały , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź DOMFAN.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Biurko - podobny asortyment towarów
Review Biurko