Review MASAHIRO Nóż japoński MSC Santoku ostrze 165 mm i informacje

Opis produktu: Noże kuchenne MASAHIRO Nóż japoński MSC Santoku ostrze 165 mm Masahiro - Japonia
Santoku to tradycyjny japoński nóż, który często jest określany odpowiednikiem zachodniego noża szefa kuchni. Japońska nazwa tego bardzo popularnego noża oznacza "trzy zalety" czy też "trzy cnoty". Nawiązuje to do faktu, iż nóż ten, którego charakterystyczny wygląd przypominający połączenie noża szefa kuchni z tasakiem bardzo dobrze nadaje się do krojenia w plastry, kostkę i siekania. Masahiro MSC to noże pomyślane o użytkownikach domowych. Nie znajdziemy tutaj wielu specjalistycznych noży o przeróżnych kształtach. Znajdziemy za to niezbędne i najczęściej wykorzystywane noże do pracy w domowej… Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja MASAHIRO Nóż japoński MSC Santoku ostrze 165 mm Noże kuchenne
Nasza cena:
269 zł
Dostępność
sklep wyśle produkt do 3 dni
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Świat AGD

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Świat AGD, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 269 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje MASAHIRO Nóż japoński MSC Santoku ostrze 165 mm Masahiro - Japonia

Specyfikacje MASAHIRO Nóż japoński MSC Santoku ostrze 165 mm i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Świat AGD Masahiro - Japonia, gdzie można od razu kupić ten produkt za 269 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent Masahiro - Japonia
- EAN 4978857010519
- klasyfikacja sprzedaży Noże kuchenne


Więcej opinii MASAHIRO Nóż japoński MSC Santoku ostrze 165 mm Masahiro - Japonia

Szukasz najlepszych recenzji Masahiro - Japonia MASAHIRO Nóż japoński MSC Santoku ostrze 165 mm i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Noże kuchenne i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Masahiro - Japonia na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję MASAHIRO Nóż japoński MSC Santoku ostrze 165 mm Noże kuchenne i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Noże kuchenne Masahiro - Japonia

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na MASAHIRO Nóż japoński MSC Santoku ostrze 165 mm

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - Masahiro - Japonia mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Masahiro - Japonia. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam MASAHIRO Nóż japoński MSC Santoku ostrze 165 mm. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Noże kuchenne: Mam dobre doświadczenia z Świat AGD, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu MASAHIRO Nóż japoński MSC Santoku ostrze 165 mm 4978857010519 , podręczników lub szczegółów produktu dla MASAHIRO Nóż japoński MSC Santoku ostrze 165 mm 4978857010519 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Świat AGD Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Noże kuchenne - podobny asortyment towarów
Review Noże kuchenne