Review MANUFAKTURA POZNAŃSKA Talerzyk przystawkowy 11.5 x 11.5 cm i informacje

Opis produktu: Talerze MANUFAKTURA POZNAŃSKA Talerzyk przystawkowy 11.5 x 11.5 cm MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA Talerzyk kwadratowy, wykonany z wysokiej jakości porcelany. Stylowy i praktyczny, w kolorze jasny krem. Idealny w Twojej jadalni. Poznańska Manufaktura Porcelany powstała przy udziale projektantów z Poznania oraz firmy Świat Agd i była odpowiedzią na zapotrzebowanie naszych klientów, którzy szukali dobrej jakości porcelany i unikalnego kształtu oraz dużej ilości różnorakich produktów które pomogą zaspokoić najbardziej wysublimowane gusta.Porcelana z Manufaktury Poznańskiej wyróżnia się jasnym kremowym kolorem oraz wytrzymałością mechaniczną. Jej skład opracowano w oparciu… Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja MANUFAKTURA POZNAŃSKA Talerzyk przystawkowy 11.5 x 11.5 cm Talerze
Nasza cena:
3.49 zł
Dostępność
dostępny od ręki
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Świat AGD

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Świat AGD, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 3.49 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje MANUFAKTURA POZNAŃSKA Talerzyk przystawkowy 11.5 x 11.5 cm MANUFAKTURA POZNAŃSKA

Specyfikacje MANUFAKTURA POZNAŃSKA Talerzyk przystawkowy 11.5 x 11.5 cm i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Świat AGD MANUFAKTURA POZNAŃSKA, gdzie można od razu kupić ten produkt za 3.49 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent MANUFAKTURA POZNAŃSKA
- EAN 5902581436627
- klasyfikacja sprzedaży Talerze


Więcej opinii MANUFAKTURA POZNAŃSKA Talerzyk przystawkowy 11.5 x 11.5 cm MANUFAKTURA POZNAŃSKA

Szukasz najlepszych recenzji MANUFAKTURA POZNAŃSKA MANUFAKTURA POZNAŃSKA Talerzyk przystawkowy 11.5 x 11.5 cm i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Talerze i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje MANUFAKTURA POZNAŃSKA na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję MANUFAKTURA POZNAŃSKA Talerzyk przystawkowy 11.5 x 11.5 cm Talerze i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Talerze MANUFAKTURA POZNAŃSKA

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na MANUFAKTURA POZNAŃSKA Talerzyk przystawkowy 11.5 x 11.5 cm

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - MANUFAKTURA POZNAŃSKA mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce MANUFAKTURA POZNAŃSKA. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam MANUFAKTURA POZNAŃSKA Talerzyk przystawkowy 11.5 x 11.5 cm. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Talerze: Mam dobre doświadczenia z Świat AGD, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu MANUFAKTURA POZNAŃSKA Talerzyk przystawkowy 11.5 x 11.5 cm 5902581436627 , podręczników lub szczegółów produktu dla MANUFAKTURA POZNAŃSKA Talerzyk przystawkowy 11.5 x 11.5 cm 5902581436627 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Świat AGD Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Talerze - podobny asortyment towarów
Review Talerze