Review MANUFAKTURA CHODZIESKA Roman Ecru Półmisek do galartu 29 x 22.5 i informacje

Opis produktu: Półmiski MANUFAKTURA CHODZIESKA Roman Ecru Półmisek do galartu 29 x 22.5 Manufaktura Chodzieska Budzyń - Polska

MANUFAKTURA CHODZIESKA ROMAN - Półmisek do galartu. Wykonany z wysokiej jakości polskiej porcelany. Stylowy i praktyczny, w kolorze ecru, zdobiony. Idealny w Twojej kuchni.

Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja MANUFAKTURA CHODZIESKA Roman Ecru Półmisek do galartu 29 x 22.5 Półmiski
Nasza cena:
45.2 zł
Dostępność
dostępny od ręki
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Świat AGD

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Świat AGD, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 45.2 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje MANUFAKTURA CHODZIESKA Roman Ecru Półmisek do galartu 29 x 22.5 Manufaktura Chodzieska Budzyń - Polska

Specyfikacje MANUFAKTURA CHODZIESKA Roman Ecru Półmisek do galartu 29 x 22.5 i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Świat AGD Manufaktura Chodzieska Budzyń - Polska, gdzie można od razu kupić ten produkt za 45.2 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent Manufaktura Chodzieska Budzyń - Polska
- EAN 5908312980612
- klasyfikacja sprzedaży Półmiski


Więcej opinii MANUFAKTURA CHODZIESKA Roman Ecru Półmisek do galartu 29 x 22.5 Manufaktura Chodzieska Budzyń - Polska

Szukasz najlepszych recenzji Manufaktura Chodzieska Budzyń - Polska MANUFAKTURA CHODZIESKA Roman Ecru Półmisek do galartu 29 x 22.5 i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Półmiski i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Manufaktura Chodzieska Budzyń - Polska na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję MANUFAKTURA CHODZIESKA Roman Ecru Półmisek do galartu 29 x 22.5 Półmiski i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Półmiski Manufaktura Chodzieska Budzyń - Polska

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na MANUFAKTURA CHODZIESKA Roman Ecru Półmisek do galartu 29 x 22.5

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - Manufaktura Chodzieska Budzyń - Polska mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Manufaktura Chodzieska Budzyń - Polska. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam MANUFAKTURA CHODZIESKA Roman Ecru Półmisek do galartu 29 x 22.5. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Półmiski: Mam dobre doświadczenia z Świat AGD, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu MANUFAKTURA CHODZIESKA Roman Ecru Półmisek do galartu 29 x 22.5 5908312980612 , podręczników lub szczegółów produktu dla MANUFAKTURA CHODZIESKA Roman Ecru Półmisek do galartu 29 x 22.5 5908312980612 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Świat AGD Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Półmiski - podobny asortyment towarów
Review Półmiski