Review MALM Komoda, 2 szuflady, okleina dębowa bejcowana na biało i informacje

Opis produktu: Pozostałe meble do sypialni MALM Komoda, 2 szuflady, okleina dębowa bejcowana na biało IKEA
Główne informacje Głębokość: 48 cmWysokość: 55 cmSzerokość: 40 cm Produkt wymaga złożenia   Główne cechy produktu - Można także używać jako stolik nocny. - Bardzo przestronne szuflady zapewniają dużo miejsca do przechowywania - Płynnie wysuwane szuflady z blokadą Projekt: IKEA of Sweden   Ludzie i środowisko Produkt wykonany przynajmniej w 50% (wagowo) z surowca odnawialnego. Dobrze wiedzieć By zapobiec przewróceniu mebla, jeśli dziecko zawiesi się na nim lub zacznie się po nim wspinać, zalecamy przymocowanie mebla do ściany za pomocą wspornika.Różne rodzaje ścian wymagają różnych… Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja MALM Komoda, 2 szuflady, okleina dębowa bejcowana na biało Pozostałe meble do sypialni
Nasza cena:
220 zł
Dostępność
dostępny do tygodnia
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » DOMFAN.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym DOMFAN.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 220 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje MALM Komoda, 2 szuflady, okleina dębowa bejcowana na biało IKEA

Specyfikacje MALM Komoda, 2 szuflady, okleina dębowa bejcowana na biało i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie DOMFAN.pl IKEA, gdzie można od razu kupić ten produkt za 220 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent IKEA
- EAN
- klasyfikacja sprzedaży Pozostałe meble do sypialni


Więcej opinii MALM Komoda, 2 szuflady, okleina dębowa bejcowana na biało IKEA

Szukasz najlepszych recenzji IKEA MALM Komoda, 2 szuflady, okleina dębowa bejcowana na biało i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Pozostałe meble do sypialni i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje IKEA na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję MALM Komoda, 2 szuflady, okleina dębowa bejcowana na biało Pozostałe meble do sypialni i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Pozostałe meble do sypialni IKEA

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na MALM Komoda, 2 szuflady, okleina dębowa bejcowana na biało

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - IKEA mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce IKEA. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam MALM Komoda, 2 szuflady, okleina dębowa bejcowana na biało. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Pozostałe meble do sypialni: Mam dobre doświadczenia z DOMFAN.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu MALM Komoda, 2 szuflady, okleina dębowa bejcowana na biało , podręczników lub szczegółów produktu dla MALM Komoda, 2 szuflady, okleina dębowa bejcowana na biało , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź DOMFAN.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Pozostałe meble do sypialni - podobny asortyment towarów
Review Pozostałe meble do sypialni