Review Latarenki BRZOZA styl skandynawski ADWENT roraty i informacje

Opis produktu: Ozdoby świąteczne Latarenki BRZOZA styl skandynawski ADWENT roraty Ideenshop
KOMPLET - 2 SZTUKI Dekoracje rodem z niekończących się brzozowych lasów Skandynawii... Co ważne – do wykonania tych latarni nie trzeba było ścinać żadnej brzozy. Do złudzenia przypominają prawdziwe, wyglądają jak zrobione z wydrążonego pnia. W zestawie 2 latarnie ze sztucznego kamienia wraz ze szklanymi wkładkami na tealighty, przystrojone kokardką w biało-czerwoną kratkę i drewnianym guziczkiem. Każda latarenka z ażurowym motywem – choinką lub gwiazdką – i uchwytem z metalu. Na tealighty i małe świeczki (do 5,5 cm średnicy), niezawarte w ofercie. Każdy świecznik: średnica 9,5 cm, wysokość 9 c… Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Latarenki BRZOZA styl skandynawski ADWENT roraty Ozdoby świąteczne
Nasza cena:
49.5 zł
Dostępność
dostępny do tygodnia
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » DOMFAN.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym DOMFAN.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 49.5 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Latarenki BRZOZA styl skandynawski ADWENT roraty Ideenshop

Specyfikacje Latarenki BRZOZA styl skandynawski ADWENT roraty i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie DOMFAN.pl Ideenshop, gdzie można od razu kupić ten produkt za 49.5 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent Ideenshop
- EAN 4026411427171
- klasyfikacja sprzedaży Ozdoby świąteczne


Więcej opinii Latarenki BRZOZA styl skandynawski ADWENT roraty Ideenshop

Szukasz najlepszych recenzji Ideenshop Latarenki BRZOZA styl skandynawski ADWENT roraty i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Ozdoby świąteczne i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Ideenshop na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Latarenki BRZOZA styl skandynawski ADWENT roraty Ozdoby świąteczne i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Ozdoby świąteczne Ideenshop

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na Latarenki BRZOZA styl skandynawski ADWENT roraty

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - Ideenshop mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Ideenshop. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam Latarenki BRZOZA styl skandynawski ADWENT roraty. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Ozdoby świąteczne: Mam dobre doświadczenia z DOMFAN.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu Latarenki BRZOZA styl skandynawski ADWENT roraty 4026411427171 , podręczników lub szczegółów produktu dla Latarenki BRZOZA styl skandynawski ADWENT roraty 4026411427171 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź DOMFAN.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Ozdoby świąteczne - podobny asortyment towarów
Review Ozdoby świąteczne