Review Lampka stołowa Cuboluce (fioletowa) D2 i informacje

Opis produktu: Lampy stołowe Lampka stołowa Cuboluce (fioletowa) D2 D2Design
Lampka Cuboluce to lampa inna niż wszystkie. Stanowi ciekawy element dekoracyjny, ale również jest idealną propozycją na lampkę nocną, ponieważ światło nie jest skierowane bezpośrednio, a odbijane od wewnętrznej strony klapki, która pokryta jest odbijającą folią. Lampka włącza się po otwarciu klapki, a wyłącza po jej zamknięciu. Lampka Cuboluce została doceniona przez najbardziej opiniotwórcze muzeum sztuki nowoczesnej - MoMA w Nowym Yorku i jest jednym ze stałych eksponatów tego muzeum. Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Lampka stołowa Cuboluce (fioletowa) D2 Lampy stołowe
Nasza cena:
390 zł
Dostępność
sklep wyśle produkt do 3 dni
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » scandishop.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym scandishop.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 390 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Lampka stołowa Cuboluce (fioletowa) D2 D2Design

Specyfikacje Lampka stołowa Cuboluce (fioletowa) D2 i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie scandishop.pl D2Design, gdzie można od razu kupić ten produkt za 390 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent D2Design
- EAN 8050612473060
- klasyfikacja sprzedaży Lampy stołowe


Więcej opinii Lampka stołowa Cuboluce (fioletowa) D2 D2Design

Szukasz najlepszych recenzji D2Design Lampka stołowa Cuboluce (fioletowa) D2 i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Lampy stołowe i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje D2Design na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Lampka stołowa Cuboluce (fioletowa) D2 Lampy stołowe i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Lampy stołowe D2Design

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na Lampka stołowa Cuboluce (fioletowa) D2

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - D2Design mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce D2Design. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam Lampka stołowa Cuboluce (fioletowa) D2. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Lampy stołowe: Mam dobre doświadczenia z scandishop.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu Lampka stołowa Cuboluce (fioletowa) D2 8050612473060 , podręczników lub szczegółów produktu dla Lampka stołowa Cuboluce (fioletowa) D2 8050612473060 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź scandishop.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Lampy stołowe - podobny asortyment towarów
Review Lampy stołowe