Review Lampa wisząca Fusion 40 (miedziana) KingHome i informacje

Opis produktu: Lampy sufitowe Lampa wisząca Fusion 40 (miedziana) KingHome KingHome
Lampa Fusion 40, kształtem przypomina roztopioną szklaną kulę.Podobny efekt można zaobserwować przy produkcji szkła. Kształt jest nieregularny, przez co wzbudza większą ciekawość.Lampa Fusion, ma dwa oblicza.Kiedy jest wyłączona, wygląda jak klasyczna miedziana lampa.Cały jej urok pojawia się po włączeniu.W tedy miedziana powłoka, staje się półprzezroczysta i ukazuje wnętrze lampy.Można dostrzec żarówkę, przysłoniętą szklaną pajęczyną.Całość wygląda jak żywioł, zamknięty w akrylowej kuli. Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Lampa wisząca Fusion 40 (miedziana) KingHome Lampy sufitowe
Nasza cena:
699 zł
Dostępność
sklep wyśle produkt do 3 dni
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » scandishop.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym scandishop.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 699 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Lampa wisząca Fusion 40 (miedziana) KingHome KingHome

Specyfikacje Lampa wisząca Fusion 40 (miedziana) KingHome i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie scandishop.pl KingHome, gdzie można od razu kupić ten produkt za 699 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent KingHome
- EAN 5900000043944
- klasyfikacja sprzedaży Lampy sufitowe


Więcej opinii Lampa wisząca Fusion 40 (miedziana) KingHome KingHome

Szukasz najlepszych recenzji KingHome Lampa wisząca Fusion 40 (miedziana) KingHome i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Lampy sufitowe i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje KingHome na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Lampa wisząca Fusion 40 (miedziana) KingHome Lampy sufitowe i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Lampy sufitowe KingHome

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na Lampa wisząca Fusion 40 (miedziana) KingHome

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - KingHome mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce KingHome. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam Lampa wisząca Fusion 40 (miedziana) KingHome. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Lampy sufitowe: Mam dobre doświadczenia z scandishop.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu Lampa wisząca Fusion 40 (miedziana) KingHome 5900000043944 , podręczników lub szczegółów produktu dla Lampa wisząca Fusion 40 (miedziana) KingHome 5900000043944 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź scandishop.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Lampy sufitowe - podobny asortyment towarów
Review Lampy sufitowe