Review Lampa wisząca Capello S (czarna) KingHome i informacje

Opis produktu: Lampy sufitowe Lampa wisząca Capello S (czarna) KingHome KingHome
Lampa wisząca Capello S w kolorze czarnym, wykonana została z obręczy z tworzywa.Obręcz za pomocą tasiemek połączona jest z wewnętrznym kloszem, skrywającym żarówkę.Tworząc lekką konstrukcję, przypominającą kształtem elegancki damski kapelusz.Dzięki lekkiej konstrukcji, lampa pod wpływem ruchów powietrza może się poruszać.Lampa wyposażona w czarny przewód i czarną podsufitkę.Capello dostępna jest też w innych rozmiarach i kolorach.Produkt do samodzielnego montażu. Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Lampa wisząca Capello S (czarna) KingHome Lampy sufitowe
Nasza cena:
1 399 zł
Dostępność
sklep wyśle produkt do 3 dni
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » scandishop.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym scandishop.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 1 399 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Lampa wisząca Capello S (czarna) KingHome KingHome

Specyfikacje Lampa wisząca Capello S (czarna) KingHome i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie scandishop.pl KingHome, gdzie można od razu kupić ten produkt za 1 399 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent KingHome
- EAN 5900168816640
- klasyfikacja sprzedaży Lampy sufitowe


Więcej opinii Lampa wisząca Capello S (czarna) KingHome KingHome

Szukasz najlepszych recenzji KingHome Lampa wisząca Capello S (czarna) KingHome i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Lampy sufitowe i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje KingHome na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Lampa wisząca Capello S (czarna) KingHome Lampy sufitowe i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Lampy sufitowe KingHome

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na Lampa wisząca Capello S (czarna) KingHome

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - KingHome mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce KingHome. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam Lampa wisząca Capello S (czarna) KingHome. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Lampy sufitowe: Mam dobre doświadczenia z scandishop.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu Lampa wisząca Capello S (czarna) KingHome 5900168816640 , podręczników lub szczegółów produktu dla Lampa wisząca Capello S (czarna) KingHome 5900168816640 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź scandishop.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Lampy sufitowe - podobny asortyment towarów
Review Lampy sufitowe