Review Lampa stołowa Numen (niebieska) D2 i informacje

Opis produktu: Lampy podłogowe Lampa stołowa Numen (niebieska) D2 D2Design
Numen to w religii starorzymskiej tajemnicza, bezpostaciowa i boska siła panująca w świecie. Lampa świetnie odnajdzie się w różnego rodzaju przestrzeniach. Zarówno we wnętrzach klasycznych jak i futurystycznych, surowych. Sprawia, że oświetlenie staje się formą zabawy. Tworzywo: guma silikonowa, stabilna, odporna na warunki ekstremalne, zachowuje swoje właściwości w wysokich temperaturach. Numen jest nie tylko lampką, wniesie w Twoje życie prawdziwą sztukę. Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Lampa stołowa Numen (niebieska) D2 Lampy podłogowe
Nasza cena:
399 zł
Dostępność
sklep wyśle produkt do 3 dni
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » scandishop.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym scandishop.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 399 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Lampa stołowa Numen (niebieska) D2 D2Design

Specyfikacje Lampa stołowa Numen (niebieska) D2 i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie scandishop.pl D2Design, gdzie można od razu kupić ten produkt za 399 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent D2Design
- EAN 2200000003751
- klasyfikacja sprzedaży Lampy podłogowe


Więcej opinii Lampa stołowa Numen (niebieska) D2 D2Design

Szukasz najlepszych recenzji D2Design Lampa stołowa Numen (niebieska) D2 i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Lampy podłogowe i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje D2Design na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Lampa stołowa Numen (niebieska) D2 Lampy podłogowe i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Lampy podłogowe D2Design

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na Lampa stołowa Numen (niebieska) D2

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - D2Design mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce D2Design. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam Lampa stołowa Numen (niebieska) D2. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Lampy podłogowe: Mam dobre doświadczenia z scandishop.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu Lampa stołowa Numen (niebieska) D2 2200000003751 , podręczników lub szczegółów produktu dla Lampa stołowa Numen (niebieska) D2 2200000003751 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź scandishop.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Lampy podłogowe - podobny asortyment towarów
Review Lampy podłogowe