Review Lampa ścienna WORKER TALL WALL (czarna) CustomForm i informacje

Opis produktu: Lampy ścienne Lampa ścienna WORKER TALL WALL (czarna) CustomForm CustomForm
Seria Worker to designerskie oświetlenie, dla miłośników niekonwencjonalnych rozwiązań. Styl industrialny powstał niejako z konieczności oraz oszczędności a mimo to podbił serca pasjonatów designu. Dziś wielu z nas marzy o własnym lofcie, przestrzeni wypełnionej nietuzinkowymi meblami oraz dodatkami. Lampy Worker idealnie wpisują się w tą konwencję! Ascetyczne lampy wyglądają jakby chciały się z nami podzielić kawałkiem historii, czasami gdy nie służyły ku ozdobie. Miedziane wykończenia, czarne elementy i efekt postarzenia nadają im retro-charakteru, tak pożądanego w dzisiejszym wnętrzarstwie… Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Lampa ścienna WORKER TALL WALL (czarna) CustomForm Lampy ścienne
Nasza cena:
135 zł
Dostępność
brak informacji o dostępności
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » scandishop.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym scandishop.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 135 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Lampa ścienna WORKER TALL WALL (czarna) CustomForm CustomForm

Specyfikacje Lampa ścienna WORKER TALL WALL (czarna) CustomForm i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie scandishop.pl CustomForm, gdzie można od razu kupić ten produkt za 135 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent CustomForm
- EAN
- klasyfikacja sprzedaży Lampy ścienne


Więcej opinii Lampa ścienna WORKER TALL WALL (czarna) CustomForm CustomForm

Szukasz najlepszych recenzji CustomForm Lampa ścienna WORKER TALL WALL (czarna) CustomForm i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Lampy ścienne i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje CustomForm na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Lampa ścienna WORKER TALL WALL (czarna) CustomForm Lampy ścienne i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Lampy ścienne CustomForm

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na Lampa ścienna WORKER TALL WALL (czarna) CustomForm

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - CustomForm mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce CustomForm. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam Lampa ścienna WORKER TALL WALL (czarna) CustomForm. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Lampy ścienne: Mam dobre doświadczenia z scandishop.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu Lampa ścienna WORKER TALL WALL (czarna) CustomForm , podręczników lub szczegółów produktu dla Lampa ścienna WORKER TALL WALL (czarna) CustomForm , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź scandishop.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Lampy ścienne - podobny asortyment towarów
Review Lampy ścienne