Review Lampa ścienna Planetario 2 (klosze dymione) KingHome i informacje

Opis produktu: Lampy ścienne Lampa ścienna Planetario 2 (klosze dymione) KingHome KingHome
Kinkiet Planetario 2.Konstrukcja wykonana została z metalu w kolorze czarnym matowym.Całość dopełniają 2 okrągłe klosze.Klosze wykonane są z dymionego szkła.Dzięki temu światło jest ciepłe i przyjemne.Kinkiet doskonale sprawdzi się w salonie, jadalni lub sypialni. Średnica mocowania ściennego: 13 cm Średnica klosza: 14 cm Odległość od ściany do klosza: 20 cm Odległość pomiędzy kloszami: 46 cm Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Lampa ścienna Planetario 2 (klosze dymione) KingHome Lampy ścienne
Nasza cena:
549 zł
Dostępność
sklep wyśle produkt do 3 dni
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » scandishop.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym scandishop.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 549 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Lampa ścienna Planetario 2 (klosze dymione) KingHome KingHome

Specyfikacje Lampa ścienna Planetario 2 (klosze dymione) KingHome i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie scandishop.pl KingHome, gdzie można od razu kupić ten produkt za 549 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent KingHome
- EAN 5900000044965
- klasyfikacja sprzedaży Lampy ścienne


Więcej opinii Lampa ścienna Planetario 2 (klosze dymione) KingHome KingHome

Szukasz najlepszych recenzji KingHome Lampa ścienna Planetario 2 (klosze dymione) KingHome i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Lampy ścienne i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje KingHome na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Lampa ścienna Planetario 2 (klosze dymione) KingHome Lampy ścienne i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Lampy ścienne KingHome

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na Lampa ścienna Planetario 2 (klosze dymione) KingHome

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - KingHome mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce KingHome. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam Lampa ścienna Planetario 2 (klosze dymione) KingHome. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Lampy ścienne: Mam dobre doświadczenia z scandishop.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu Lampa ścienna Planetario 2 (klosze dymione) KingHome 5900000044965 , podręczników lub szczegółów produktu dla Lampa ścienna Planetario 2 (klosze dymione) KingHome 5900000044965 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź scandishop.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Lampy ścienne - podobny asortyment towarów
Review Lampy ścienne