Review LAKHEDEN Klosz, biały i informacje

Opis produktu: Klosze i abażury LAKHEDEN Klosz, biały IKEA
Średnica: 45 cmWysokość: 36 cm - Stwórz swoją własną lampę wiszącą lub podłogową, łącząc klosz z wybraną oprawką z kablem lub podstawą. - Osłona z tkaniny rozprowadzająca rozproszone i dekoracyjne światło pozwoli stworzyć w domu delikatną, przytulną atmosferę. - Lampa daje przyjemne światło w jadalni i rozprowadza dobrze ukierunkowane światło nad stołem w jadalni lub barkiem. Projekt: A Wallin Irinarchos/L Widén Podstawa lampy oraz oprawa z kablem sprzedawane są oddzielnie. Pierścień/ Uchwyt klosza/ Wspornik: tworzywo ABS (kopolimery akrylonitrylu, butadienu i styrenu)Łopatka: Tworzywo… Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja LAKHEDEN Klosz, biały Klosze i abażury
Nasza cena:
129 zł
Dostępność
sprawdź w sklepie
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » DOMFAN.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym DOMFAN.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 129 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje LAKHEDEN Klosz, biały IKEA

Specyfikacje LAKHEDEN Klosz, biały i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie DOMFAN.pl IKEA, gdzie można od razu kupić ten produkt za 129 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent IKEA
- EAN
- klasyfikacja sprzedaży Klosze i abażury


Więcej opinii LAKHEDEN Klosz, biały IKEA

Szukasz najlepszych recenzji IKEA LAKHEDEN Klosz, biały i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Klosze i abażury i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje IKEA na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję LAKHEDEN Klosz, biały Klosze i abażury i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Klosze i abażury IKEA

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na LAKHEDEN Klosz, biały

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - IKEA mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce IKEA. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam LAKHEDEN Klosz, biały. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Klosze i abażury: Mam dobre doświadczenia z DOMFAN.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu LAKHEDEN Klosz, biały , podręczników lub szczegółów produktu dla LAKHEDEN Klosz, biały , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź DOMFAN.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie: