Review Krzesło Balance (czerwone) D2 i informacje

Opis produktu: Krzesła i taborety Krzesło Balance (czerwone) D2 D2Design
Inspirowane projektem pochodzącym z lat 60. XX wieku krzesło Balance przypomina swoim kształtem literę "S". Niebanalny kształt, w którym oparcie i siedzisko tworzy jedną formę z podstawą krzesła udało się osiągnąć dzięki zastosowaniu w jego produkcji pojedynczego odlewu z tworzywa sztucznego. Wykonana w ten sposób konstrukcja z polipropylenu daje zarówno wysoki komfort użytkowania i odporność na uszkodzenia, jak również łatwość przechowywania, ponieważ istnieje możliwość zestawiania ze sobą kilku krzeseł w celu oszczędzania miejsca. Z tego powodu model Balance doskonale sprawdzi się w przestrz… Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Krzesło Balance (czerwone) D2 Krzesła i taborety
Nasza cena:
249 zł
Dostępność
sklep wyśle produkt do 3 dni
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » scandishop.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym scandishop.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 249 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Krzesło Balance (czerwone) D2 D2Design

Specyfikacje Krzesło Balance (czerwone) D2 i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie scandishop.pl D2Design, gdzie można od razu kupić ten produkt za 249 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent D2Design
- EAN 2200000008022
- klasyfikacja sprzedaży Krzesła i taborety


Więcej opinii Krzesło Balance (czerwone) D2 D2Design

Szukasz najlepszych recenzji D2Design Krzesło Balance (czerwone) D2 i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Krzesła i taborety i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje D2Design na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Krzesło Balance (czerwone) D2 Krzesła i taborety i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Krzesła i taborety D2Design

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na Krzesło Balance (czerwone) D2

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - D2Design mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce D2Design. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam Krzesło Balance (czerwone) D2. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Krzesła i taborety: Mam dobre doświadczenia z scandishop.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu Krzesło Balance (czerwone) D2 2200000008022 , podręczników lub szczegółów produktu dla Krzesło Balance (czerwone) D2 2200000008022 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź scandishop.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Krzesła i taborety - podobny asortyment towarów
Review Krzesła i taborety