Review KROSNO LIQUEUR Karafka do likieru 300 ml i 6 kieliszków 30 ml i informacje

Opis produktu: Karafki KROSNO LIQUEUR Karafka do likieru 300 ml i 6 kieliszków 30 ml Krośnieńskie Huty Szkła Krosno - Polska

KROSNO - Karafka szklana do likierów oraz nalewek 300 ml Liqueur. W komplecie 6 kieliszków do likieru o pojemności 30 ml.

Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja KROSNO LIQUEUR Karafka do likieru 300 ml i 6 kieliszków 30 ml Karafki
Nasza cena:
236.14 zł
Dostępność
dostępny od ręki
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Świat AGD

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Świat AGD, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 236.14 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje KROSNO LIQUEUR Karafka do likieru 300 ml i 6 kieliszków 30 ml Krośnieńskie Huty Szkła Krosno - Polska

Specyfikacje KROSNO LIQUEUR Karafka do likieru 300 ml i 6 kieliszków 30 ml i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Świat AGD Krośnieńskie Huty Szkła Krosno - Polska, gdzie można od razu kupić ten produkt za 236.14 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent Krośnieńskie Huty Szkła Krosno - Polska
- EAN 5900345609416
- klasyfikacja sprzedaży Karafki


Więcej opinii KROSNO LIQUEUR Karafka do likieru 300 ml i 6 kieliszków 30 ml Krośnieńskie Huty Szkła Krosno - Polska

Szukasz najlepszych recenzji Krośnieńskie Huty Szkła Krosno - Polska KROSNO LIQUEUR Karafka do likieru 300 ml i 6 kieliszków 30 ml i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Karafki i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Krośnieńskie Huty Szkła Krosno - Polska na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję KROSNO LIQUEUR Karafka do likieru 300 ml i 6 kieliszków 30 ml Karafki i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Karafki Krośnieńskie Huty Szkła Krosno - Polska

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na KROSNO LIQUEUR Karafka do likieru 300 ml i 6 kieliszków 30 ml

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - Krośnieńskie Huty Szkła Krosno - Polska mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Krośnieńskie Huty Szkła Krosno - Polska. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam KROSNO LIQUEUR Karafka do likieru 300 ml i 6 kieliszków 30 ml. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Karafki: Mam dobre doświadczenia z Świat AGD, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu KROSNO LIQUEUR Karafka do likieru 300 ml i 6 kieliszków 30 ml 5900345609416 , podręczników lub szczegółów produktu dla KROSNO LIQUEUR Karafka do likieru 300 ml i 6 kieliszków 30 ml 5900345609416 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Świat AGD Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Karafki - podobny asortyment towarów
Review Karafki