Review Kinkiet New York Loft 1 Chrom i informacje

Opis produktu: Lampy ścienne Kinkiet New York Loft 1 Chrom ALTAVOLA DESIGN
Kinkiet New York Loft 1 Chrom został wykonany z połączenia szkła i metalu tworząc konstrukcję pasującą do stylu nowoczesnego i industrialnego. Idealnie pasuje do wnętrz w stylu nowoczesnego, vintage, industrial, skandi.W komplecie znajduje się wykonana ręcznie żarówka Edison 40W, która daje niezwykły efekt wizualny oraz posiada możliwość ściemniania. ,Ściemniacz: nie zawiera,Barwa światła: ciepła,Oprawa żarówki:E27,Napięcie robocze:230VKod kreskowy: 5902249032390Szerokość: 18Wysokość: 29 Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Kinkiet New York Loft 1 Chrom Lampy ścienne
Nasza cena:
329 zł
Dostępność
sklep wyśle produkt do 3 dni
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » scandishop.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym scandishop.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 329 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Kinkiet New York Loft 1 Chrom ALTAVOLA DESIGN

Specyfikacje Kinkiet New York Loft 1 Chrom i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie scandishop.pl ALTAVOLA DESIGN, gdzie można od razu kupić ten produkt za 329 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent ALTAVOLA DESIGN
- EAN 5902249032390
- klasyfikacja sprzedaży Lampy ścienne


Więcej opinii Kinkiet New York Loft 1 Chrom ALTAVOLA DESIGN

Szukasz najlepszych recenzji ALTAVOLA DESIGN Kinkiet New York Loft 1 Chrom i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Lampy ścienne i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje ALTAVOLA DESIGN na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Kinkiet New York Loft 1 Chrom Lampy ścienne i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Lampy ścienne ALTAVOLA DESIGN

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na Kinkiet New York Loft 1 Chrom

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - ALTAVOLA DESIGN mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce ALTAVOLA DESIGN. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam Kinkiet New York Loft 1 Chrom. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Lampy ścienne: Mam dobre doświadczenia z scandishop.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu Kinkiet New York Loft 1 Chrom 5902249032390 , podręczników lub szczegółów produktu dla Kinkiet New York Loft 1 Chrom 5902249032390 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź scandishop.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Lampy ścienne - podobny asortyment towarów
Review Lampy ścienne