Review Kinkiet Kopenhagen Loft H szaro-brązowy i informacje

Opis produktu: Lampy ścienne Kinkiet Kopenhagen Loft H szaro-brązowy ALTAVOLA DESIGN
Klasyczny wzór XIX i XX wiecznych lamp fabrycznych. Klosz z zakrzywionych stalowych prętów znakomicie podkreśla industrialny design lampy. Replika w stylu vintage najlepiej wygląda wraz z żarówką Edison Bulb (w komplecie).Każde wnętrze dodatkowo ozdobi powieszenie kilku lamp w zestawie na różnych długościach kabla. Znakomicie wygląda w każdym wnętrzu – w pubie, restauracji, biurze oraz w domu.,Moc żarówki: 40 W,Oprawa żarówki: E27,Model żarówki: BF-19,Barwa światła: ciepłaKod kreskowy: 5902249031614Szerokość: 46Wysokość: 9 Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Kinkiet Kopenhagen Loft H szaro-brązowy Lampy ścienne
Nasza cena:
379 zł
Dostępność
sklep wyśle produkt do 3 dni
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » scandishop.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym scandishop.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 379 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Kinkiet Kopenhagen Loft H szaro-brązowy ALTAVOLA DESIGN

Specyfikacje Kinkiet Kopenhagen Loft H szaro-brązowy i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie scandishop.pl ALTAVOLA DESIGN, gdzie można od razu kupić ten produkt za 379 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent ALTAVOLA DESIGN
- EAN 5902249031614
- klasyfikacja sprzedaży Lampy ścienne


Więcej opinii Kinkiet Kopenhagen Loft H szaro-brązowy ALTAVOLA DESIGN

Szukasz najlepszych recenzji ALTAVOLA DESIGN Kinkiet Kopenhagen Loft H szaro-brązowy i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Lampy ścienne i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje ALTAVOLA DESIGN na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Kinkiet Kopenhagen Loft H szaro-brązowy Lampy ścienne i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Lampy ścienne ALTAVOLA DESIGN

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na Kinkiet Kopenhagen Loft H szaro-brązowy

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - ALTAVOLA DESIGN mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce ALTAVOLA DESIGN. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam Kinkiet Kopenhagen Loft H szaro-brązowy. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Lampy ścienne: Mam dobre doświadczenia z scandishop.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu Kinkiet Kopenhagen Loft H szaro-brązowy 5902249031614 , podręczników lub szczegółów produktu dla Kinkiet Kopenhagen Loft H szaro-brązowy 5902249031614 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź scandishop.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Lampy ścienne - podobny asortyment towarów
Review Lampy ścienne