Review HYLLESTAD Materac, sprężyny kiesz. średnio twardy, biały 160 i informacje

Opis produktu: Materace HYLLESTAD Materac, sprężyny kiesz. średnio twardy, biały 160 IKEA
Długość: 200 cmSzerokość: 160 cmGrubość: 27 cm - Warstwa z pianki idealnie dopasowuje się do kształtu Twojego ciała, odpręża i pomaga wypocząć. - Zapewnia oparcie we właściwych miejscach, dzięki sprężynom zamkniętym w osobnych kieszeniach, które pracują niezależnie i ściśle dopasowują się do kształtu Twojego ciała. - Solidna warstwa miękkiego wypełnienia zwiększa oparcie i komfort. - Rozciągliwa tkanina na wierzchu materaca przemieszcza się razem z Tobą, aby zapewnić maksymalną wygodę. - Zaprojektowano do użytkowania tylko po jednej stronie - bez konieczności odwracania. - Bezpłatna gwarancj… Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja HYLLESTAD Materac, sprężyny kiesz. średnio twardy, biały 160 Materace
Nasza cena:
1 435 zł
Dostępność
dostępny do tygodnia
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » DOMFAN.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym DOMFAN.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 1 435 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje HYLLESTAD Materac, sprężyny kiesz. średnio twardy, biały 160 IKEA

Specyfikacje HYLLESTAD Materac, sprężyny kiesz. średnio twardy, biały 160 i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie DOMFAN.pl IKEA, gdzie można od razu kupić ten produkt za 1 435 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent IKEA
- EAN
- klasyfikacja sprzedaży Materace


Więcej opinii HYLLESTAD Materac, sprężyny kiesz. średnio twardy, biały 160 IKEA

Szukasz najlepszych recenzji IKEA HYLLESTAD Materac, sprężyny kiesz. średnio twardy, biały 160 i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Materace i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje IKEA na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję HYLLESTAD Materac, sprężyny kiesz. średnio twardy, biały 160 Materace i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Materace IKEA

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na HYLLESTAD Materac, sprężyny kiesz. średnio twardy, biały 160

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - IKEA mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce IKEA. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam HYLLESTAD Materac, sprężyny kiesz. średnio twardy, biały 160. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Materace: Mam dobre doświadczenia z DOMFAN.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu HYLLESTAD Materac, sprężyny kiesz. średnio twardy, biały 160 , podręczników lub szczegółów produktu dla HYLLESTAD Materac, sprężyny kiesz. średnio twardy, biały 160 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź DOMFAN.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Materace - podobny asortyment towarów
Review Materace