Review Fotel Vip z podnóżkiem (biały/orzech/srebrna baza) D2 i informacje

Opis produktu: Krzesła obrotowe Fotel Vip z podnóżkiem (biały/orzech/srebrna baza) D2 D2Design
Fotel składa się z trzech sklejkowych muszelek połączonych ze sobą metalowymi elementami. Siedzisko i oparcie tapicerowane są miękką, włoską skórą. Obrotowa baza wykonana z aluminium występuje w dwóch wersjach. Pierwsza ma boki i spód nóg lakierowane na czarno, a wierzch polerowany (ta wersja najczęściej jest spotykana z ciemną skórą). Druga wersja bazy jest w całości polerowana i występuje najczęściej z białą skórą. Podnóżek jest częścią zestawu. Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Fotel Vip z podnóżkiem (biały/orzech/srebrna baza) D2 Krzesła obrotowe
Nasza cena:
4 199 zł
Dostępność
sklep wyśle produkt do 3 dni
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » scandishop.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym scandishop.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 4 199 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Fotel Vip z podnóżkiem (biały/orzech/srebrna baza) D2 D2Design

Specyfikacje Fotel Vip z podnóżkiem (biały/orzech/srebrna baza) D2 i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie scandishop.pl D2Design, gdzie można od razu kupić ten produkt za 4 199 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent D2Design
- EAN 5902385723404
- klasyfikacja sprzedaży Krzesła obrotowe


Więcej opinii Fotel Vip z podnóżkiem (biały/orzech/srebrna baza) D2 D2Design

Szukasz najlepszych recenzji D2Design Fotel Vip z podnóżkiem (biały/orzech/srebrna baza) D2 i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Krzesła obrotowe i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje D2Design na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Fotel Vip z podnóżkiem (biały/orzech/srebrna baza) D2 Krzesła obrotowe i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Krzesła obrotowe D2Design

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na Fotel Vip z podnóżkiem (biały/orzech/srebrna baza) D2

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - D2Design mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce D2Design. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam Fotel Vip z podnóżkiem (biały/orzech/srebrna baza) D2. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Krzesła obrotowe: Mam dobre doświadczenia z scandishop.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu Fotel Vip z podnóżkiem (biały/orzech/srebrna baza) D2 5902385723404 , podręczników lub szczegółów produktu dla Fotel Vip z podnóżkiem (biały/orzech/srebrna baza) D2 5902385723404 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź scandishop.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Krzesła obrotowe - podobny asortyment towarów
Review Krzesła obrotowe