Review Fotel Jajo vintage Premium X-1 (ciemnobrązowy) D2 i informacje

Opis produktu: Krzesła obrotowe Fotel Jajo vintage Premium X-1 (ciemnobrązowy) D2 D2Design
Fotel zaprojektowany w 1958 roku przez Arne Jacobsena dla hotelu Radisson SAS w Kopenhadze. Projektant tworzył mebel w swoim garażu - na początku rzeźbiąc z gliny unikalne kształty. Wynik jego prac to przyjemny fotel, dający użytkownikowi odrobinę prywatności i doskonałego komfortu. Dostępne są wersje w tkaninie i skórze. Prezentowany produkt jest inspirowany projektem fotela Egg. Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Fotel Jajo vintage Premium X-1 (ciemnobrązowy) D2 Krzesła obrotowe
Nasza cena:
3 999 zł
Dostępność
sklep wyśle produkt do 3 dni
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » scandishop.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym scandishop.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 3 999 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Fotel Jajo vintage Premium X-1 (ciemnobrązowy) D2 D2Design

Specyfikacje Fotel Jajo vintage Premium X-1 (ciemnobrązowy) D2 i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie scandishop.pl D2Design, gdzie można od razu kupić ten produkt za 3 999 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent D2Design
- EAN 2200000037046
- klasyfikacja sprzedaży Krzesła obrotowe


Więcej opinii Fotel Jajo vintage Premium X-1 (ciemnobrązowy) D2 D2Design

Szukasz najlepszych recenzji D2Design Fotel Jajo vintage Premium X-1 (ciemnobrązowy) D2 i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Krzesła obrotowe i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje D2Design na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Fotel Jajo vintage Premium X-1 (ciemnobrązowy) D2 Krzesła obrotowe i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Krzesła obrotowe D2Design

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na Fotel Jajo vintage Premium X-1 (ciemnobrązowy) D2

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - D2Design mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce D2Design. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam Fotel Jajo vintage Premium X-1 (ciemnobrązowy) D2. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Krzesła obrotowe: Mam dobre doświadczenia z scandishop.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu Fotel Jajo vintage Premium X-1 (ciemnobrązowy) D2 2200000037046 , podręczników lub szczegółów produktu dla Fotel Jajo vintage Premium X-1 (ciemnobrązowy) D2 2200000037046 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź scandishop.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Krzesła obrotowe - podobny asortyment towarów
Review Krzesła obrotowe